Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Narys "Meškis" bando apgauti !


EdvisM

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hmm scammeris? Daugaiu irodymu prasyciau :)


Bereikalingai gadinat reputacija vyrukai :) 


Ir jis neliko apgautas tiesiog man dave melaginga paskyra :D Kurioj buvo 25 lvl nors pagal susitarima turejo but 30 LVL + as jam daviau cs:go, bet jam stebuklingu butu refundable ivyko


Norėčiau daugiau įrodymu, kad aš scameris ir ten mano acc :) Kuriuos tu nurodei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm scammeris? Daugaiu irodymu prasyciau :)

Bereikalingai gadinat reputacija vyrukai :)

Ir jis neliko apgautas tiesiog man dave melaginga paskyra :D Kurioj buvo 25 lvl nors pagal susitarima turejo but 30 LVL + as jam daviau cs:go, bet jam stebuklingu butu refundable ivyko

Norėčiau daugiau įrodymu, kad aš scameris ir ten mano acc :) Kuriuos tu nurodei.

Tai kaip šita paaiškinsi? :)

 

e915b8a0781ac4fcbc435886b9e27c05584.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm scammeris? Daugaiu irodymu prasyciau :)

Bereikalingai gadinat reputacija vyrukai :)

Ir jis neliko apgautas tiesiog man dave melaginga paskyra :D Kurioj buvo 25 lvl nors pagal susitarima turejo but 30 LVL + as jam daviau cs:go, bet jam stebuklingu butu refundable ivyko

Norėčiau daugiau įrodymu, kad aš scameris ir ten mano acc :) Kuriuos tu nurodei.

Nori įrodymų? Prašau įrodymai.

v5EnXbP.pngAdministracijai esi praneštas, tikėkimės, kad daugiau čia tavęs nematysim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tarkim scameris :) Neesmė kad valdau League Of Legends Lietuva grupe ir keleta dar grupe, tarpininkauju šios grupės žmonėms ir jūs mane laikote scameriu tegu :) Keletą žmonių iš manęs pirko čia giftus :) Taigi neapscaminau, manau jau seniai grupėje bučiau apskelbtas. Tiesiog dėkui už reputacijos gadinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm scammeris? Daugaiu irodymu prasyciau :)

Bereikalingai gadinat reputacija vyrukai :)

Ir jis neliko apgautas tiesiog man dave melaginga paskyra :D Kurioj buvo 25 lvl nors pagal susitarima turejo but 30 LVL + as jam daviau cs:go, bet jam stebuklingu butu refundable ivyko

Norėčiau daugiau įrodymu, kad aš scameris ir ten mano acc :) Kuriuos tu nurodei.

Tu daužtas rimtai? Skype pokalbius galiu sumest visus aiškiai matysis, kad lvl 30 ir viskas su juo gerai. Ir kokių tu čia stebuklų ieškai yra laiškas iš steam support, kad žaidimas refundintas ir viskas tuo pasakyta. Rašiau tau, ignoravai, jokių veiksmų iš tavo pusės nebuvo, galėjai rašyt pats supportui steam, jei tikrai legaliai pirkai žaidimą ir aiškintis, bet nieko nedariai, o toliau bandei sukt "varkes" su kitais forumo nariais. Būtum normalus nieks tau nieko nesakytų, o dabar pats susigadinai sau reputaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...