Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

World Of Tanks žaidėjai


#SlapTap`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kiek šitame tinklalapyje besilankančių žmonių žaidžia šį žaidimą? Iš šios temos tiesiog noriu sužinot ar lietuvių tarpe yra daug žmonių žaidžiančių šį žaidimą. Kas žaidžia pasidalinkite apačioje savo tankais, jų lygiais, strategijomis ir panašiai.

World Of Tanks žaidime esu tikrai veteranas, lošiu gal 4 metus, tiksliau galima sakyti net gi nuo W.O.T atsidarymo kiek dar prisimenu. Pats turiu jau keturius X lygio tankus (Jg. Pz. E 100     ;    E 100  ;     BC   ;   Waflį E 1000) Turiu taip pat dauguma IX lygio tankų tieisog pabostų vardinti čia juos. Su artais nelošiu, bet turiu rūsų artą VIII lygio. Nerekomenduoju niekam leisti pinigų ant šio žaidimo, nebent esate tikrai didelis šio žaidimo megėjas. Jeigu perkate premium vartotojus geriau iškarto pirkite ilgesniam laikotarpiui - sutaupote pinigų ir gaunate daugiau dienų. Premium tankų nesu nė karto pirkęs, tiksliau esu... per akciją. Turiu excelsior tanką (premium). Geras tankas, sunkiai pramušamas, jo priešas KV-1, pagal savo "mm" korpuso tikrai prilygsta britų AT 2 tankui. Ruošiuosi kurią dieną parašyta daug įdomių dalykų apie šį žaidimą ir to deka galėsite pasiekti geresnius rezultatus mūšio lauke! Įmesiu keletą temų, pamokų, strategijų bet čia ateityje. Mano nuomonė geriausi yra vokiečių ir prancūzų tankai. Šiaip visi tankai yra geri jeigu tankistas geras;]. Nerekomenduoju prasidėti su kinų ir japonų tankais. Taip pat šaunūs, nepramušami tankai yra britų. Kiečiausia britų linija yra ties AT tankais, kur IX lygio tankas "Tortoise" o vėliau tankas (kurio pavadinimo neprisimenu) daro didelią žalą turbūt didžiausią žalą iš SPP. Nors kaip rašiau labai patinka prancūzai mano visi mūšiai su prancūzais sudaro tik 10% visų žaistų mūšių. Daugiausia procentų (32%) atitenka U.S.S.R & Germany (Sovietų sąjungai ir vokietijai). Su japonais esu žaidęs tiktai 84 mūšius o su kinais tiktai 14 todėl kiek jau žaidžiau su jais tikrai nerekomenduoju žaisti ir tęsti toliau, nebent jūs tai sugebate daryti. Iš viso jau esu žaidęs 16,000 mūšių. Turėjau apie 130 tankų, padariau per visą tą laikotarpį 14 milijonų žalos bei sunaikinau 12 tūkstančių tankų. Mano laimimumo šansas yra 50%. Laimėjimo šansas priklauso nuo kiekvieno komandos žaidėjo, nes bet kokia tiesioginė ataka pasiteisina ir jis vistiek sugadins kokį modulį, sužeis įgulos narį, padarys priešininkui šiokį tokį baimės jausmą nebūti dideliam ereliui ir nepulti į priekį arba galiausiai padarys žalos, sunaikins priešininką arba užims jų bazę. Visi komandos nariai yra reikalingi ir jeigu bent vienas iš jų nesiruošia laimėti, komandai šansas laimėti krenta. Daugiausia praeityje pražaidžiau su Heavy tankais (sunkiaisiais) nors dabar viską keičiu SPP. Turiu 17 meistro klasės "M" ženklelių, 41 meistro "1" ženklelių. Ypatingų pasiekimų ir medalių kaip ir neturiu, bet džiaugiuosi gavęs "Stambus kalibras" ar panašios vertės medalius. Esu daugiausiai sunaikinęs 8 tankus iš 15. Daugiausia per mūšį esu gavęs 2,300 XP. Na daugiau informacijos apie mane kaip ir nėra, kam bus įdomu perskaitys ką aš čia parašiau. Laukiu jūsų įspūdžių ir informacijos apie jūs!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei kas norit pramokt lost patarciau pazet skotys video https://www.youtube.com/channel/UCVmD5cSSJfsJr4WmJXC8Fmwva jo kanalas beto greit iseis naujas panasus i world of tanks zaidimas tai armored warfare manau bus geresnis uz world of tanks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei kas norit pramokt lost patarciau pazet skotys video https://www.youtube.com/channel/UCVmD5cSSJfsJr4WmJXC8Fmwva jo kanalas beto greit iseis naujas panasus i world of tanks zaidimas tai armored warfare manau bus geresnis uz world of tanks

Tas žaidimas gryna World Of Tanks žaidimo kopija. Visos tos pačios tankų rūšys ir panašiai, tie patys tikslai. Nors nepasakyčiau iš tiesių, kad tas žaidimas neturi jokio unikalumo lyginant su W.O.T. Patiko tai, kad bus papildomos užduotys, kiek supratau priešininkai turės kažkokius bokštus kurie šaudo iš raketų na dar reikės pažiūrėti kai lietuviai lošia, radau su įrašus. Grafika lyginant tokia pati, nors kiek žiūrėjau nemanau, kad ten maksimali grafika, o jeigu maksimali tada grafika tikrai ten dar ne kokia. Ant savo kompiuterio World Of Tanks galiu žaisti maksimalia grafika, o FPS kiekis sieka 50. Reikės pabandyti užpildyti anketą į BETA startą kiek suprantu, nors nežinau. Jeigu rimtai esu tokių žaidimų megėjas, tad pabandysiu ir šitą. Dėkui, kad paskelbei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandieną pradėjau, bet nelabai žinau dar kame esmė ten žaidimo. :D Tankus tobulinti? Pirkti?

Tavo paskutiniai du sakiniai nelogiški truputi. Iš pradžių tanką patobulini iki reikiamios pozicijos kada galėsi keisti jo lygį į sekantį. Jeigu tanką ištobulinsi maksimaliai tankas įgaus elitinį statusą, bet taip pat turi būti išradęs visus tankus priešais jį. Sėkmės žaidžiant!

 

na seip nicka galejai parasyti idomu kas per zaidejas esi :), as tai 2013pradejau, bet normaliai tai seis metais, nick skorpionas_

 

Nenorėjau to daryti dėl įvairių draugų pakvietinėjimų, kuopų, burių, klanų ir t.t. Mėgstu žaisti vienas, savarankiškai, be pagalbos. Taip man geriausiai sekasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandieną pradėjau, bet nelabai žinau dar kame esmė ten žaidimo. :D Tankus tobulinti? Pirkti?

is pradziu turi 1 tier tankus keli jiem xp perki tankui naujas dalis israndi aukstesnio tiero tanka ten rasi tanku medi pagal kuri gali kilt iki 10 tiero bet tai uztrunka gan nemazai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Kadangi, tema yra apie WoT, tai tokie kaip AW(Armored Warfare) ar WT(War Thunder) neįeina į ta patį kontinentą. Abu tie žaidimai yra kopijos nuo WoT, kadangi WoT buvo išleistas 2011m. Iš savo patirties, tos kopijos yra žymiai blogesnės, nes neturi gerų fizikų. Jei kas nori. Nekritikuojų tų žaidėjų, bet WoT man pačiam prie širdies nes jį žaidžiu nuo 2012 m., žmogus turi savo nuomonę apie žaidimą, duoda savus patarimus. Žmogus neatrodo tiek daug žaidęs su 16.000 mūšių ir nelabai koks yra veteranas. Veteranas yra skaitomas nuo 4 metų žaidimo ir 30.000+ mūšių.

Kadangi sakei, laisva nuomonę tai vat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
On 2017-04-03 at 23:35, DedeKobra parašė:

Labai saunu butu jeigu pradetum daryti tokius dalykas. Taip patrauktum nauju zaideju + tamptum tam tikru zmoniu dievukas. Sekmes :)

 

 

 

.... tik dabar pamaciau data....  kur planai strategijos ????? :angry::angry:

Netyčia prisijungiau ir pamačiau, kad gavau reputacijos taškų :D. Nebelošiu jau... :D Yra vartotojas, žymiai geresnis dar, nes buvo užėjęs man toksai, žinai, laikotarpis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...