Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Steam pasiekė 10.000.000+ vartotojų !


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Wow, gavau -Rep. Šaunu :D

10.000.000 vartotojų yra labai didelis pasiekimas Steam platformai.

Džiugu, kad yra žmonių, kurie domisi Steam ir legalizuotu produktu.

Šiame forume kažkokios rimtesnės naujienos ar rimtesni žaidimai susilaukia kritikos.

Aš turbūt nieka nesuprasiu šio forumo :D

Tai yra didelis pasiekimas ir rimta paraiška iš Steam platformos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow, gavau -Rep. Šaunu :D

10.000.000 vartotojų yra labai didelis pasiekimas Steam platformai.

Džiugu, kad yra žmonių, kurie domisi Steam ir legalizuotu produktu.

Šiame forume kažkokios rimtesnės naujienos ar rimtesni žaidimai susilaukia kritikos.

Aš turbūt nieka nesuprasiu šio forumo :D

Tai yra didelis pasiekimas ir rimta paraiška iš Steam platformos.

Tu geriau nieko nerašyk , nes greičiau sulauksi -rep ... niekam čia forume neįdomų... Gabenas vistiek nieko neduos... čia tik taip va steam rekordas kas mums? CS:GO kaina pamažins? ne.... tai čia veltui rašai.

  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow, gavau -Rep. Šaunu :D

10.000.000 vartotojų yra labai didelis pasiekimas Steam platformai.

Džiugu, kad yra žmonių, kurie domisi Steam ir legalizuotu produktu.

Šiame forume kažkokios rimtesnės naujienos ar rimtesni žaidimai susilaukia kritikos.

Aš turbūt nieka nesuprasiu šio forumo :D

Tai yra didelis pasiekimas ir rimta paraiška iš Steam platformos.

iš tų 10 milų "žmonių" didelė dalis vien BOTAI.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu geriau nieko nerašyk , nes greičiau sulauksi -rep ... niekam čia forume neįdomų... Gabenas vistiek nieko neduos... čia tik taip va steam rekordas kas mums? CS:GO kaina pamažins? ne.... tai čia veltui rašai.

Kad tau neįdomu nereiškia, kad kitam kuris naudojasi steamu bus neįdomu/ne naujiena. Tipinis Lietuvis, dėl  visko nepatenkintas ir svarbu šūdą pamalt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip mane juokina tie buki .gif paveiksliukai arba youtube video su Gabe Newell iš vaikigalių, kuriems MinwCraft ir GTA San Andreas yra visas gyvenimas ir už elektrą jiems sumoka tėveliai, kad galėtų pakiurksot prie GTA San Andreas :D

10.000.000 didelis pasiekimas. Aš Steam domiuosi, tik šiame forume pas daug ką per menkas intelektas.

Redaguota , nario Ðeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip mane juokina tie buki .gif paveiksliukai arba youtube video su Gabe Newell iš vaikigalių, kuriems MinwCraft ir GTA San Andreas yra visas gyvenimas ir už elektrą jiems sumoka tėveliai, kad galėtų pakiurksot prie GTA San Andreas :D

10.000.000 didelis pasiekimas. Aš Steam domiuosi, tik šiame forume pas daug ką per menkas intelektas.

Visų pirma prie ko čia gif paveiksliukai susije su realiu gyvenimu? Žmonės nori pasityčiot, pajokint, o tu nė to nesupranti.

Visų antra, abejojiu ar vaikai bent jau mokėtų susukt tokius gif'us, arba bent nupiešt, gi jie lošia „MinwCraft ir GTA San Andreas" kuriem yra visas gyvenimas.

Visų trečia, pas tave patį menkas intelektas kad nesupranti nė paprasto JOKE xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...