Peršokti į turinį

[ Klausimas ] Kurį laptopą?


WronG-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.. mastau pirkti kompiuterį, bet neapsisprendžiu kurį, kyla vis daugiau klausimų ir abejonių, tad nusprendžiau paklausti jūsų juomonės. Taigi kuris geresnis iš šių dviejų kompiuterių ir yra pajėgesnis žaisti rimtesnius žaidimus? Bei klausimas, kurio iš šių kompiuterių geresnė vaizdo plokštė, kodėl?

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_y5070_full_hd_gtx

Ar šis

http://www.bigbox.lt/Kompiuteriai-ir-ju-komponentai/Nesiojami-kompiuteriai/Nesiojamas-kompiuteris-LENOVO-Y50-70-Intel-Core-oxid-oxid-oxid-oxid-i7-4710HQ-15-6-Full-HD-NVIDIA-GeForce-GTX-860M-8GB-1TB-DOS.html

Kompiuterį pirksiu iki 800 eurų, tad šitie variantai manau yra tinkamiausi, jei manot kitaip, duokit savo pasiūlymų. Skolingas neliksiu..

Dėkui .. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P,S asmeniškai man Lenovo kompiuteriai nėra labai patvarūs, patarčiau acer ar kažką tik ne toshibą ir lenovo pasiimt, tai tik mano nuomonė.

Na taip, bet esu girdėjęs jog kaip tik lenovo yra vieni iš tų kurie daro kokybiškus kompiuterius.. na bet tai irgi gal tik kalbos.. o dėl kitų firmų tai nžn, gal kažką pasiūlytum iki 800e?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P,S asmeniškai man Lenovo kompiuteriai nėra labai patvarūs, patarčiau acer ar kažką tik ne toshibą ir lenovo pasiimt, tai tik mano nuomonė.

Lenovo kaiptik patvarus ,acer labai kaista ,toshiba geri irgi 

 

PS. 2 imk geresnis procesorius O vaizdo plokštės nesiskire beveik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

o tu bent jau žiūrėjai kokius jis davė? Tavo tas " procas " nesiskiria nuo juo doto antrojo, ir net vaizdo plokštė blogesnė negu pirmojo.

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lenovo kaiptik patvarus ,acer labai kaista ,toshiba geri irgi 

 

PS. 2 imk geresnis procesorius O vaizdo plokštės nesiskire beveik.

Nu jo aš irgi kažkaip taip ir manau, teks taip ir daryt, nes nesinori apsišaut su vaizdo plokšte.. jei ten pirmo žymiai galingesne ir norisi kažką rimčiau palošt tai gal td 1 reiketu imt bet taip tai 2 irgi zjbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o tu bent jau žiūrėjai kokius jis davė? Tavo tas " procas " nesiskiria nuo juo doto antrojo, ir net vaizdo plokštė blogesnė negu pirmojo.

Nu ziurejau, bet ta Lenovo firma nieko gero, uzliks greitai tie pc, kais kaip velnias, elektros dachuja rys, tai jau geriau imti Asus jis zymei ekonomiskesnis bus, ir zaisi naujausius zaidimus.. Bet ziuriu tu nori, kad veiktu lb gerai zaidimai tai imk personalini pc ir bus nrml be problemu zaisi ant ultra zaidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ziurejau, bet ta Lenovo firma nieko gero, uzliks greitai tie pc, kais kaip velnias, elektros dachuja rys, tai jau geriau imti Asus jis zymei ekonomiskesnis bus, ir zaisi naujausius zaidimus.. Bet ziuriu tu nori, kad veiktu lb gerai zaidimai tai imk personalini pc ir bus nrml be problemu zaisi ant ultra zaidimus.

Geri tie Lenovo, ir nieko daug neryja Lenovo, nes dalys tai dedamos beveik tos pačios yra. Kaip tik Lenovo yra vieni patvaresnių, aišku ir Asus nėra blogi, tačiau Lenovo tikrai nenusileidžia :)

 

Manau, reiktų paimti pirmąjį, nes nors ir antrojo GPU ~10% geresnė, pirmojo procesorius žymiai našesnis, tad CPU-Intensive žaidimai eis geriau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...