Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WordGenerator (For Android)


Ozzi48

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hello, šiandien aš sukuriau antrą temą ir ji bus apie Android Fun žaidimą  :)


 


Pavadinimas: WordGenerator


 


Versija: 0.1


 


Platforma: Android


 


Apie žaidimą: Žaidimas yra sukurtas, kad pareklamuoti save. Žaidime galima generuoti linksmus žodžius ir peržiūrėti mano atliekamas paslaugas.


 


Screenshotai:


screen.png


 


Siūstis: http://www.i7studio....rdGenerator.apk


 


Ačiū už dėmesį !  :P


 


Kas persiūntė failą, parašykit temoje: ar buvo virusai??


Redaguota , nario I7Studio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D pramušo :D čia tai jooo, nesuprantu dedi tipą android žaidimą bet jį reikia įsikelt pačiam ar u mad brą? jei kuri tai duok pc versiją ar ką nes db tj gg wp tau kaip tokiam developeriui

Kaip aš galiu doti PC versija  jeigu kodas padaritas android telefonams? Paimk savo tlf, užeik į s.g. ir persiusk .apk failą. Sunkiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu, dabar imti ir kelti į tą google play už 25 dolerius (čia bent jau registracijos kaina tokia).. Koks skirtumas ar iš google play, ar apk, veikia taip pat.

Toks skirtumas, jog yra patogiau, rodo permissionus kokių appsas reikalauja ir šeip patikrina, čia gal kokį virusą įmetė ir tu nežinosi. Kam rizikuot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai na** daryt ant telefono jei į google play neįkeli.. nauda = 0;

As norejau pareklamuoti save sitam forume, kad zmones tyketu man...

o įkelti tokia zaidima i google play nematau naudos, bet jeigu jus noret dokit man 25 dollars as įkelsiu...

Toks skirtumas, jog yra patogiau, rodo permissionus kokių appsas reikalauja ir šeip patikrina, čia gal kokį virusą įmetė ir tu nežinosi. Kam rizikuot?

Virusas .apk faile? :DDDDD ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As norejau pareklamuoti save sitam forume, kad zmones tyketu man...

o įkelti tokia zaidima i google play nematau naudos, bet jeigu jus noret dokit man 25 dollars as įkelsiu...

Virusas .apk faile? :DDDDD ok

 

Prieš rašydamas ką nors paskaityk knygų ar dar ko nors, kas tu manai yra .apk failas? Paprasta java programa supakuota ir tiek tai čia gaunasi kaip archyvas kuris yra pritaikytas android sistemai. Tai tu nori pasakyt jog su java neina parašyti viruso ar kaip? Kodėl tada Google Play perskanuoja kiekvieną apps'ą? Nebūtų virusų, tai ir neskenuotų nemanai?

Redaguota , nario Edgu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš rašydamas ką nors paskaityk knygų ar dar ko nors, kas tu manai yra .apk failas? Paprasta java programa supakuota ir tiek tai čia gaunasi kaip archyvas kuris yra pritaikytas android sistemai. Tai tu nori pasakyt jog su java neina parašyti viruso ar kaip? Kodėl tada Google Play perskanuoja kiekvieną apps'ą? Nebūtų virusų, tai ir neskenuotų nemanai?

As testuojau tą žaidimą nėrą virusų! Pagalvok, aš noriu siūlyti savo paslaugas s.g. forume ir aš specaliai kelsiu virusus... Bet jeigu tu manai, kad reikia ikelti i google play tada padėk su pinigais, nes tai ne paskutinis mano android žaidimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As norejau pareklamuoti save sitam forume, kad zmones tyketu man...

o įkelti tokia zaidima i google play nematau naudos, bet jeigu jus noret dokit man 25 dollars as įkelsiu...

Virusas .apk faile? :DDDDD ok

Tykėtų tavįm ? watafak ką tai turėtų reikšti :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

As testuojau tą žaidimą nėrą virusų! Pagalvok, aš noriu siūlyti savo paslaugas s.g. forume ir aš specaliai kelsiu virusus... Bet jeigu tu manai, kad reikia ikelti i google play tada padėk su pinigais, nes tai ne paskutinis mano android žaidimas...

Paslaugas ? hmmm.. okeyy ?! užskaitom, kad tu teiki paslaugas ;D ;D

programmer-virginity-protection-lvl-99.j

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apk faile gali paslėpt kenksmingo kodo :) per kurį pvz per tinklapį gali sekt žmogų matyt visus skambučius,sms, išjunkt įjunkt telefona :) net gal spėju būtų įmanoma jei rooted telefonas sugadint android sistema nepataisomai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesakau jog yra virusas, tiesiog kam rizikuot ir siųstis nepatikimą failą? Jai tu sakai jog niekad nedėtum viruso ar kenksmingo kodo ar kad,  kažkas pratestavo tas nieko nereiškia. Mes juk nematom source kodo, o jai ir turėtume ne visi galėtų suprast. Plius tau pačiam būtų geriau į Google Play dėt nes yra patogiau žmonėm siųstis, nei kelinėtis per usb ar pnš.

Redaguota , nario Edgu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesakau jog yra virusas, tiesiog kam rizikuot ir siųstis nepatikimą failą? Jai tu sakai jog niekad nedėtum viruso ar kenksmingo kodo ar kad,  kažkas pratestavo tas nieko nereiškia. Mes juk nematom source kodo, o jai ir turėtume ne visi galėtų suprast. Plius tau pačiam būtų geriau į Google Play dėt nes yra patogiau žmonėm siųstis, nei kelinėtis per usb ar pnš.

Aš žinau, kad pas Google Play yra daug pliusų, bet negaliu dabar aš užmokėti 25 dollars už acc(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...