Peršokti į turinį

Renkama komanda app'o kūrimui


Libreman

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien kaip ir vakar žiūrėjau Google IO 2015. Pastebėjau, kad šiuo metu ypač populiarios sporto programėlės (fitness apps). Jų daug ir jos visos teturi po vieną išskirtinumą, tačiau turėti kelias sporto programėles gali būti gana "sušikta", todėl pasiryžau suburti komandą tam kad sukurtį app'ą apimanti visus fitness programėlių privalumus.


Tačiau pirma apie mane. Mano vardas Simas. Esu UI dizaineris dirbęs dešimtyse startup'ų ir hackatonų bei kursų. Ieškau tokių pat motyvuotų žmonių tam, kad sukurti produktą savo funkcionalumu nukonkuruosiantį kitus.


Ok, taigi trumpai tariant, ieškau Front-End bei Back-End developerių, Product manager'io bei žmogaus kuris atliktų paprastus darbus kuriems laiko nebus kitiems komandos nariams.


Žinau, kad tai nebus kelių dienų darbas.


So, kontaktai:


Skype: simas.zilinskas Email: [email protected]


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki, šiandien kaip ir vakar žiūrėjau Google IO 2015. Pastebėjau, kad šiuo metu ypač populiarios sporto programėlės (fitness apps). Jų daug ir jos visos teturi po vieną išskirtinumą, tačiau turėti kelias sporto programėles gali būti gana "sušikta", todėl pasiryžau suburti komandą tam kad sukurtį app'ą apimanti visus fitness programėlių privalumus.

Tačiau pirma apie mane. Mano vardas Simas. Esu UI dizaineris dirbęs dešimtyse startup'ų ir hackatonų bei kursų. Ieškau tokių pat motyvuotų žmonių tam, kad sukurti produktą savo funkcionalumu nukonkuruosiantį kitus.

Ok, taigi trumpai tariant, ieškau Front-End bei Back-End developerių, Product manager'io bei žmogaus kuris atliktų paprastus darbus kuriems laiko nebus kitiems komandos nariams.

Žinau, kad tai nebus kelių dienų darbas.

So, kontaktai:

Skype: simas.zilinskas Email: [email protected]

 

Try'ink lithuainai'škai writ'inti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Kaip ir visada čia pilna debilų kurie nori free postų pasirinkti, net nenustebau jog Alter čia :lol: Šeip labai norėčiau prisidėti, bet aš kol kas dar mokinukas su šiais app'sais, o ir šeip šitam forume nerasi nieko, kas tau padės, iš visų 40.000 narių gal 10 yra rimtesnių kurie kažką gali. Sėkmės ieškant, bet siūlyčiau paieškoti geriau o ne čia :taika:

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...