Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darbus tęsiu. Kas dabar yra padaryta?

 

- prisijungimo sistema.

- prisijungus bus keturi laukeliai. Žaidėjo informacija, privilegijų užsakymas(su paysera mėginsim), nustatymai(pw keitimas), Atsijungti.

- prisijungus galima matyti savo žaidėjo informaciją, pinigai/xp/slapyvardis, kažkada bus daugiau.

- atsijungimo mygtukas.

 

Kai bus viskas išbaigta iki galo sudėsiu nuotraukas. :)

(redaguota)

Sau iš kito vartotojo Ruslanai nerašyk, tik neatsimazink, gi žinau aš tave iš roleplay ir pagal tavo vardų keitimus žinau, kad tu čia.

Man čia atiduotas account'as, nemaišyki. ;)

Greit nuotraukos.

:funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: :funny: Redaguota , nario Eimantas P.
Forumo narys ispetas uz: Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.

Viską kol kas darau ant balto lapo, po to kelsiu viską į kokį paprastutį html/css dizainą ir šiek tiek apipavidalinsiu, bet prisijungimo nuotraukas rytoj galbūt patalpinsiu truputį aptvarkęs viską. :)

Daryk su bootstrap gražiai atrodys ir nereikės perdaug pačiam varkt .

Gali kurt jau admincp

****Do Apyrankės**** Fb:
(redaguota)

Daryk su bootstrap gražiai atrodys ir nereikės perdaug pačiam varkt .

Gali kurt jau admincp

 

Lengvai pasidariau tuos skinus. :)

 

loQZr3V.png

 

Informacija prisijungus/Žaidėjo informacija/Prisijungimas.

Dabar darau slaptažodžio keitimą. :)

 

EDIT: PADARYTA

Redaguota , nario Noyz-

Lengvai pasidariau tuos skinus. :)

 

loQZr3V.png

 

Informacija prisijungus/Žaidėjo informacija/Prisijungimas.

Dabar darau slaptažodžio keitimą. :)

 

EDIT: PADARYTA

Kaip ir sakiau pamėgink daryt su bootstrap :) gražiau atrodys ir taip tai koda galėtum dėt kad matytume kur klaidos ir pataisyt galėtume ar patart ką

****Do Apyrankės**** Fb:

Dirbu dabar ir atnaujinimų tikrai per daugiausia nebus, vakare jau gan pavargęs grįžtu. Bet galbūt pabandysiu kažką panašaus padaryt. : )

šeip nėra kas čia pajungt ta sistema :D daugiausiai 30min bet ir taip čia sudėjus su visokiom registracijom prie hostingo ir pns :D

****Do Apyrankės**** Fb:
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...