Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlau žiūrėti iš VW arba Audi (galbūt a4?)

 

Girdėjau A6 turi su varikliu.

 

 

Šiaip manau jeigu kažkur ir dalyvaut nori, tai turbūt audi būtų geriausias variantas. Jos stabilios kelyje, gerai valdosi ir nėra silpnos. Dar žinoma jeigu tobulinsi tai tikrai gera variantą gausi.

Pasižiūrėsiu kokia situacija su audinėmis. Jei nebrangios gal ir apsimokės. Pasidomėsiu :)

Sveikas,

Neseniai nusipirkau honda civic Hečbeką, žinok esu patenkintas, kaip pirma mašina, labai patogi :) Siūlau ir tau ją[/size]

Turbūt ir imsiu civica. Patinka man ji :)

(redaguota)

Nesu auto specas, bet pasisakysiu.

Japonai rudyja. BMW isdroztos (ypac E36, E39), detales ne is pigiausiu ir degalu sanaudos tikrai nemaziausios. Civicu isvis nezinau ar rasi gerame stovyje uz tokios pinigus, o pigus isvis ten kebulai su skylemis. Golf 4, Audi A3, Audi A4 isvis jauciu neipirksi. Net nezinau ka pasiulyt. Realiai tai butu gerai dar palaukt kol gausi normalia pinigu suma, bent 3k lt. Bandyk laime su Civicais, Golf 3/2, Audi 80 ar kokiais kitais senais japonais.

http://www.autogidas.lt/honda-civic-v-be-rudziu-hecbekas-1993-0127107282.html imk kol parduodamas.

Redaguota , nario xOzer

Nors aš ir ne mechanikas, bet tokiu komenataru prisikaičiau kad nu *Myliu SuperGames.lt*.

 

audi a6 koki imk detales taisymui pigios :D

Kad gera Audi A6 paimti reikia gerai pinigų pataupyt, bei jos dideles ( sake jam hečbekai, mažos patinka ).

 

Manau bmw geriausiai atrodytu :)

Visi BMW kurie yra prižiurėti bei be jokių defektu, visi jie geri, tik pagal skoni gražus.

 

Aude TT

Dzibilas vashe.

 

Man 16 tai as ant vasaros pasimiau mitsubishi colt 1.3 55kw kad kazko ismokciau apie masinas, tai kaip 55kw trauka tikrai nebloga(burnoutint uztenka :D) tik kaip visi japonai rudyja lb, jei domintu tau toks variantas siulyciau pasiimt su 1.6 83kw ir kaip sakei tobulintum tai uzsicipuoji kompa ir vps ledas..

Cipuot koki Colta ar Civica čia vashe dalbajobizmas.

 

Mano pasiulymas : Imk bemsa compacta ir vsio, išsipjausi katalizatoriu užvirinsi vamzdžiu ir vsio zjbs bus. Ir ant dalių galėsi numest, bet parduosi viska tik per 2/3 mėnesius.

Taigi nusprendžiau. Imsiu Honda Civic hečbeką, arba Golf 2-3. Reik pasitarti su dar vienu žmogumi, kuris apie mašinas irgi daug išmanantis, tai dar gausiu pasiūlymą iš jo, ir galutinai nuspręsiu. Ačiū visiems :)

Nepamirsk paklaust specialistu kiek pvz. to ar ano automobilio servisas kainuoja, kokios detaliu kainos svyruoja, ar auto daznai genda, ar galima laisvai rast detaliu (pvz. lauzyne), ar pigus islaikymas. Na ir aisku, pries perkant auto, is pradziu patikrink jo bukle. Japonus isvis su padidinamuoju stiklu apziurek kebula, hehe :D.

Nepamirsk paklaust specialistu kiek pvz. to ar ano automobilio servisas kainuoja, kokios detaliu kainos svyruoja, ar auto daznai genda, ar galima laisvai rast detaliu (pvz. lauzyne), ar pigus islaikymas. Na ir aisku, pries perkant auto, is pradziu patikrink jo bukle. Japonus isvis su padidinamuoju stiklu apziurek kebula, hehe :D.

Su kėbulu manau problemų neturėsiu :) Rūdys manęs labai negazdina. Nebent masiškai pradeda rūdyti, o dėl poros taškų tai :) Ir manau kad rudis pats taisysiuos, kadangi gan domina mane kėbulo ir darbai, apdaila visa ir pan. Kuras irgi negazdina, daug nevažinėsiu. Dalių kaip ir sakė viršuj žmonės, kad jų šrotuose yra tikrai :) 

(redaguota)

Jiegu patinka megejiskas driftas ir nori automobilio kuris atrodo visai neblogai :) paimk E36 coupe 1.8is - 2.5. Ir smarves tures auto ir seip suteiks daug maloniu akimirku , (bet ziurek kad nebutu supuves kebulas dazniausia problema slenksciai, nes toki auto pirkdamas gali ir nudegti)

Redaguota , nario KregzdeE36

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...