Arc Light

"YouTube" žengia HD link, diegia kitas naujoves

Recommended Posts

Keitimos įrašais sistema "YouTube" neseniai perėjusi prie 16:9 vaizdo kraštinių santykio, pristatė dar vieną naujovę - galimybę talpinti HD raiškos vaizdelius. Tie kai kuriais rėmėjų įrašais jau matosi nuorodos "Watch in high quality", kurias paspaudus vietoje įprasto 640x480 vaizdelio galima išvysti jo 1290x720 raiškos versiją.

Žinoma, sklandžiai 720p peržiūrai reikia gerokai didesnės interneto spartos. Kita vertus - ne "dial-up" laikais ir gyvename. Žingsniavimas HD link - vienas iš dalykėlių, kuriuos "YouTube" valdantys "Google" diegia siekdami išlikti konkurentų priešakyje. Juk ko jau ko, o keitimosi įrašais sistemų pilna - pradedant visokiomis "Hulu", baigiant lietuviškais klonais.

Įdomu tai, kad su kitomis naujovėmis "YouTube" diegiami ir nauji autorių teisių apsaugos mechanizmai. Jie turėtų fiksuoti atvejus, kai sistemoje bandoma talpinti vaizdus, kurie skirti ribotam naudojimui - sporto renginių, filmų įrašus ir kitką. Tačiau tokie vaizdeliai iškart blokuojami nebus - naujoji sistema apie juos tiesiog praneš teisių valdytojui, o jis spręs, leisti įrašui "YouTube" kabėti, ar ne.

Tarp naujų "YouTube" visatoje šmėžuojančių dalykėlių - ir nuorodos į "Amazon.com" bei "iTunes" parduotuves, siūlančios įsigyti DVD bei kitką.

Games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele