Gungas

Lenkai plėtoja senų žaidimų prekybos verslą

Recommended Posts

1229789966.jpg

Pastaraisiais metais į PC žaidimų rinką buvo mestos labai didelės antipiratinės priemonės, pavyzdžiui, specialios nuo neleistini kopijavimo, platinimo ir naudojimo saugančios programos. Jausdami nostalgiją seniems geriems laikams lenkų žaidimų leidėjai/kūrėjai CD Projekt atidarė internetinę retro žaidimų parduotuvę Good Old Games - GOG, siūlančią už nedidelę kainą įsigyti tokius klasikinius žaidimus, kaip Fallout, MDK, Sacrifice, Freespace 2, ir TOCA Race Driver 3. Visi senieji žaidimai pritaikyti modernioms operacinėms PC sistemoms. Be to svetainėje galite rasti 100% nemokamos programinės įrangos.

Šiandien, siekdama išplėsti klientų ratą, kompanija paskelbė, kad prie savo pasiūlymų „prilipdys“ porą nemokamų žaidimų. Nuo šiandien visi, užsiregistravę GOG, galės parsisiųsti Revolution Software kūrėjų žaidimus Beneath a Steel Sky ir Lure of the Temptress.

Pasak CD Projekt, jie pasirinko Revolution Software žaidimus, nes jie turi gerą siužetą ir juose naudojamas Virtual Theatre žaidimų varikliukas, kuris įgalina veikėjus „bendrauti“ su aplinka. Su The Beneath a Steel Sky žaidėjai gaus ir pagal žaidimą sukurtą David Gibbons komiksų knygutę.

Tačiau Beneath a Steel Sky ir Lure of the Temptress nėra vienintelės naujienos GOG‘e. CD Projekt atstovai prasitarė, kad greitu metu žaidėjai galės nebrangiai įsigyti 1997 metų hitą Oddworld: Abe‘s Oddysee.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele