Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAMG.LT IPB dizainas


Ridas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Rng nepaeis net ir nuripint tokiems, kaip samg ... rng perdaug unikalus projektas :D o dėl samg dizaino nėra ką veikti 10 min pasėdi ir turi.. veltui dalinot jį.. :D

Ačiū ! :D Buvo nusiripinę logo, f_icon, favicon ir avatarus :D 

2 min pasėdi ir turi*

Tau - taip. Sabaliui - nixują

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 min pasėdi ir turi*

Taprasme, tau pavyktų , bet net nėra esmės gadinti gero projekto dizainą, kad jį tūrėtų dar 20 šūdservių, geriau tegul turi vienas ir jis būna unikalus, o tas Sabalius ar kas ten toks, kaip matau naudoja las-venturas dizainą ir eina per visus projektus ir rankiojasi sau patinkančius dalykus avatarus, f_icon ir panašiai tai jam nemanau, kad pavyktų bent navigacija pakeisti.. :D ką čia kalbėti visą dizainą nuripinti.. :D.

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia išvis debiliškai elgiatės. Virtualioj erdvėj pykstasi, kažkas nepatinka,praeikit pro šalį ir  ramu, koks tolkas kitiems kent ant tiek? Jeigu jau jis debilas, tai jūs dar debiliškiau elgiatės atkartodami jo veiksmus.

Na, jeigu kažkas kopijuotu mano projekto f_icon ir panašiai aš padaryčiau tapatį ka jie padarė pvz tu nukopinai mano f_icon avatarus ir panašiai sakykim tada tesiog paiimu ir nuripinu tavo dizainą. Maždaug tada būname atsiskaitę, bet kadangi samg naudojasi las-venturas dizainu (platintu) + kopijuoja iš kitų projektų dizainų įvairias detales, tai tas dizainas išviso neturi jokios vertės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia išvis debiliškai elgiatės. Virtualioj erdvėj pykstasi, kažkas nepatinka,praeikit pro šalį ir  ramu, koks tolkas kitiems kent ant tiek? Jeigu jau jis debilas, tai jūs dar debiliškiau elgiatės atkartodami jo veiksmus.

Taigi sakei kad acp nupisi. Dar nenupisai, o aš laukiu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...