Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo žaidimukas ! Forumo eurų statymai 24/7 [ PADVIGUBINK SAVO SĄSKAITĄ ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi nusprendžiau atidaryti forumo eurų lažybų punktą.

Rašiau ir forume pasiūlymą ir dauguma man pritarė, bet administratoriai to nepadaro, tai nusprendžiau tai pats padaryti.

 

 

Taigi, kaip viskas vyks? 

Jūs galėsite padvigubinti savo forumo eurų kišenes, bet galėsite jas ir pratuštinti.

Bus 2 galimi variantai, kurį galėsite rinktis.

 

 

 

  • Forumo loterijos bilietas
  • Kainą: 2 forumo eurai.

 

  • CS:GO spėjimai / lažybos
  • Pradinis statymas  1 forumo euras.

Taigi apibūdinsiu, 1 variantą: Loterijos bilietą.

Jūs man pervedate 2 forumo eurus į mano supergames.lt profilio sąskaita, tada jūs sakote skaičius nuo 1 - 20 , spėjimai bus 3 , jei atspėsite bent vieną mano parinktą skaičių, pasidvigunsėbėte kišenę 4 forumo eurais !

 

2 Variantas:

Jūs galėsite statyti savo forumo eurus, pradinis statymas 1 euras, maximalus statymas : 5 eurai.

Forumo eurus statysite už CS:GO 2 žaidžiantas komandas. ( Aš parodau kurios žais, jūs galėsite spėti kurį laimės, o jei dar atspėjate ir rezultą savo forumo kišenę galėsite netgi 3 KARTUS padauginti !

Norint dalyvauti, jūs parašysite man asmeninę žinute ir pasakysite kurį variantą renkatės, paskiau galėsime susirašinėti per skype, ir patys stebėti, JOKIŲ APGAULIŲ !

Jei statote 5 Forumo eurus, turite galimybę laimėti 10 !

 

Patiko mano idėja? Negailėk +REP

 

 

 

Redaguota , nario TOBES1T*
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...