*Invision*

vLKG.LT - Gaujų VIDEO.

Recommended Posts

apsiverk kaimieti, jeigu nesupranti ir nemoki kurt video tai nevertink. Video: 9.5/10.

O atėjo visi vlkg'iečiai apgint, slysk tu šliaupą išvis. Aš išsakiau savo nuomonę tu čia zyzi kažką, užsičiaupk ir toliau eik savo tą vlkg grajink

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

O atėjo visi vlkg'iečiai apgint, slysk tu šliaupą išvis. Aš išsakiau savo nuomonę tu čia zyzi kažką, užsičiaupk ir toliau eik savo tą vlkg grajink

a girdi kaimieti aš sampo nežaidžiu o jeigu tau kažkas nepatinka susirink prišiktus triusikus ir nerk į kitą forumą

Dalintis šį pranešimą

a girdi kaimieti aš sampo nežaidžiu o jeigu tau kažkas nepatinka susirink prišiktus triusikus ir nerk į kitą forumą

Apie kaimiečius ir te moki bazarint ? :D Eilinio žmogaus pamąstymas ir pasityčiojimas, kad žmogus yra kaimietis.

Dalintis šį pranešimą

ė pacanas girdi, o kartais ne tu siūleisi į projektą? ir paskui nepriimam ir vsio jau kažka megini primesti jau.

Redaguota , nario WastBoss

Dalintis šį pranešimą

Eilinio? Jau iš daugelio žmonių girdi ir tave vadina, tai susimąstyk gal jeigu visi vadina tai toks ir esi

Kuo yra blogai būti kaimiečiu ? :D

ė pacanas girdi, o kartais ne tu siūleisi į projektą? ir paskui nepriimam ir vsio jau kažka megini primesti jau.

''kaimietis'' girdi, siūliausi į projektą, aš nesiginu. Palauk kur tu matai, kad aš kalbu blogai ? Tiesiog man šis video nepatiko tai ko čia panikuoji, aš jums nelinkiu blogo, tiesiog pasakiau savo nuomonę apie video, o ne apie projektą.

Dalintis šį pranešimą

apsiverk kaimieti, jeigu nesupranti ir nemoki kurt video tai nevertink. Video: 9.5/10.

kaimieti, lysk atgal į kaimų gyvenimą, atėjo pavarinėt čia kaimas, nebereikalo kaimų gyvenimas, kaimiečius traukia. Redaguota , nario Undeniable

Dalintis šį pranešimą

kaimieti, lysk atgal į kaimų gyvenimą, atėjo pavarinėt čia kaimas, nebereikalo kaimų gyvenimas, kaimiečius traukia.

ir kad ten kaimeliai? tai jau skaitosi kad kaimiečiai žaidžia?:DD, jai tu čia vienas kaimietis tai vapšie patylek.

Dalintis šį pranešimą

ir kad ten kaimeliai? tai jau skaitosi kad kaimiečiai žaidžia?:DD, jai tu čia vienas kaimietis tai vapšie patylek.

žinai kuom aš nuo tavęs skiriuos ? nesmirdžiu kaimų gyvenimu. Net per laidus kaimo kvapas šniokščia.

Dalintis šį pranešimą

žinai kuom aš nuo tavęs skiriuos ? nesmirdžiu kaimų gyvenimu. Net per laidus kaimo kvapas šniokščia.

tu jau toks mažvaikis, supranti kaip per laida gali kvapas jaustis? kaip pats ten prisišykes kaimiškai tai ir jaučiasi ;).

Dalintis šį pranešimą

gerai vfx atrodo :)

:D Kas čia gero? Totali nesąmonė...

O dėl pačio video, nelabai supratau ką tu čia norėjai parodyti? Dar vieną eilinį serverį kur viskas sukasi tik apie gaujas ir PD? :D

Dalintis šį pranešimą

:D Kas čia gero? Totali nesąmonė...

O dėl pačio video, nelabai supratau ką tu čia norėjai parodyti? Dar vieną eilinį serverį kur viskas sukasi tik apie gaujas ir PD? :D

Kiekvienas reikia skirtingo, kiek žmonių tiek nuomonių. Aš vertinau vfx atlikimą o ne kas vaizduojama medziagoje.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.