Banzai

Boostinu CS:GO rank

Recommended Posts

Sveiki, kuriu antrą csgo boost temą. Bet šį kart rimtai. Boostinčiau aš ir mano draugas. Mano acc: http://steamcommunity.com/profiles/76561198148863472/. Nuo s1 iki gn1 greitai pakelčiau. Vienas rank'as 30cnt. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip tai nepyk, kad tai sakau, bet žmonėms nepatariu boostinti accountų, kadangi jeigu sėdi silverį, o tave paboostina iki kokio mg2, tai tiesiog tave ten uždu**ins, ir sakys kad silveris. Turi žaist, ten kur ir yra tavo vieta.

Dalintis šį pranešimą

Šiaip tai nepyk, kad tai sakau, bet žmonėms nepatariu boostinti accountų, kadangi jeigu sėdi silverį, o tave paboostina iki kokio mg2, tai tiesiog tave ten uždu**ins, ir sakys kad silveris. Turi žaist, ten kur ir yra tavo vieta.

Na juos keliu neaukštai.

Dalintis šį pranešimą

Na gerbiu tuos kurie padeda, bet suprask.. Tu boostini žmones kurie tam ranke nepažais ir gadins kitiem žaidimą, tad.. Nelabai man patinką jūsų darbas, bei jai nori boostinti žmones, tada ant pgr. acc pasikelk bent dmg, rimtesnis atrodysi ranko atžvilgiu. Sėkmės.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.