Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas remėjas naujam samp projektui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki esu Arminas, žaidime vadinuosiu Armin_Pawno, dauguma klausiu ar aš tas arminas kuris kurė satg, dėja, nesu jis xD. Taigi projektuose jau esu nemažai laiko, esu kūręs daug projektų, dirbes kitur kaip skripteris ir kt. Turiu daug patirties, trūksta tik remėjo.

 

Informacija apie serverį.

Serverio pagrindinis miestas red country miesteliai.

Gamemodas jau yra ir jis su mysql.

gamemodas yra pilnai užbaigtas ir paruoštas naudojimui.

Turime vps kuris pirktas iš www.vpsnet.lt galiojia dar 30 dienų, ramų 2000. vps yra irašytas forumas, ts, serveris, instaliuota mysql.

turi dar sa-miesteliai.lt domena bet jis galioje 20 dienų ir pavadinimas kažkosk nelabai :D

 

Taigi ieškau remėjo, reiktu maždaug 9 eur domenui ir kažkur panašiai vps pratesimui, aišku mums šiuo metu aktoliau yra domenas.

 

Atlyginimas:

Pasirinktinai serverio paslaugos ( kreditai, adminai, verslai ir kt.), paslaugų kiekis priklausys nuo paremtos sumos.

Team Speak3 serverio kanalo privilegijos.

būsite žinomas serveryje ir turėsite daugiau šansų kur nors patekti, t.y užimti aukštesnes pareigas.

po serverio starto, kai serveris pardės nešti pinigus, remėjui bus atlyginta, jei jis norės.

 

Daugiau informacijos galite sužinoti: skype: arminaszab

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

obą, kaip įdomu paremti, paremi 50 eurų, gauni neribotą adminą! Labai vertingas pasiūlymas. Ahh medžiai esat.

nu jei kažkas paremtų 50 eurų ir už visą paremimo sumą paprašytų administratoriaus, tai gautų tikrai ilgai, bet tikrai ne visam laikui

Redaguota , nario Burrenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nauda tokia jog dabar parėmus gausite daugiau nei tada kai bus jau startavęs serveris

Daug esu matęs tokių "projektų" kurie laiko max 5 žaidėjai (kaimynai, klasiokai ir pažįstami) ir taipir žlunga, pinigai į šikną ir 18os supranta ką padarė. kad išmetė pinigus į balą.. susimąstyk ar tau tikrai jo reikia nes yra ir geresnių.. motyvuok kodėl turėčiau eit į tavo serverį jei galiu eit į LMG, SARG, vLRG... Iš tavo rašymo suprantu, kad nesi dar net 16os nes 9okas tokių klaidų nedaro.

Pagalvok ar tau verta išmesti pinigus į 19a žaidimą iš kurio tu nieko negausi. Tautrimas Juška prasisuko bet jis pradėjo labai seniai ir tokių yra vienetai o bandančių milijonai. ir visi tie milijonai žlunga, pagalvok ar tau to reikia?

Redaguota , nario X1FioN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir manau nėra ko slėptis, kągi pagalvojau kodėl gi neparėmus ? Gal serveris turės daug žaidėjų unikalumo ir kitką.

Tai vat, įjungė serverį, pakeitė versiją, o ten tik atėjas sakau čia nuo 0 gm kurtas ? Atsakė man, kad beveik nuo nulio. O aš juk žinojau kas per modifikacija. Modifikacija yra Country Life šioks toks editas. Tad manau remėjo nerasi !

 

 

Perspėjimas : Mieli vartotojai nepasiklyskite ant tokių dalykų kaip sako nuo 0 gm kurtas arba beveik nuo nulio, nusifotkinkite įėje į serverį ir nusiūskite geram skripteriui, skripteris iš karto pasakys kokia tai modifikacija platinta ar nea. Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...