Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samg.lt projektas ieško reklamuotojų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žiūriu čia visi apie mane kalba, aok

Rng projektas taip pat mėgsta kopijuoti greenside projektą, kaltų čia nematau.

PSD foto apačioj numesiu, ir galėsi palygint debile *Plaunu butelius*.

 

Kiek supratau dabar iš bazaro, tai reiškia, kad tu, mąstai, kad visi čia degradai ir visi yra mušami mokyklose.. Idiotiškos nuomonės. Sabalys išliks pagaliu ir to nepakeisi. Apgavęs esi ant stambių sumų, tave čia turėti baninti ir baninti. Edgaras dizainą piešė pats, jokio GreenSide nenukopijavo ar net nepaliėtė, kadangi ten jis baną turi berods senaiiiiii. Vos nuo starto.

Dizainą piešė 3kstazinas, aš tik kodavau.

 

Man jokios gėdos nėra, gal kažkada ir būvau kažką apgavęs (šventų nėra) bet tai buvo prieš pora metų. 

Tas pats Edgaras rng savininkas buvo iš manęs domeną pavogęs (eplayer.lt) ir šventą vaidina dabar. Kaip ir tu, man esi nė kiek neįdomus, man 14-mečių nuomonė visiškai neįdomi, eikit į mokyklas, o ne čia savo niekam vykusias nuomones reikškit.

Nebedarom vaikučiai off-topic'o. Jūsų nuomonė net jūsų vargšam tėveliam neįdomi, ką kalbėt apie svetimus žmones.

Užuojauta tavo tėveliams, kad tokią rakštį kentėt turi kaip tu. Geros dienos.

Dėl eplayer, taip buvau nupisęs, ir to neslėpiu, bet tu mane buvai apipisęs 2-3 kartus, reikėjo ir pačiam parodyt, ką reiškia. Nors ir atgavai tą domeną.

Ekstazinas paimė Eimio platintą greenside dizaino psd ir biški perdarė, o visi sako, kad pieštas Ekstazino. :D life is life

Ar ne? Nežinojau.

 

http://i.imgur.com/0lQweVb.png paimk ir palygink loheli, užpisai su savo tom kalbom, kad mes ripinam. Pats esi nuograužą, nieks pas tave į projektą neis. Kad pasikeitei nick galvoji prasisuksi? Mariui jau pranešta dėl atsiliepimų užsidėjimų iš kitų acc. GL.

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūriu čia visi apie mane kalba, aok

PSD foto apačioj numesiu, ir galėsi palygint debile *Plaunu butelius*.

 

Dizainą piešė 3kstazinas, aš tik kodavau.

 

Dėl eplayer, taip buvau nupisęs, ir to neslėpiu, bet tu mane buvai apipisęs 2-3 kartus, reikėjo ir pačiam parodyt, ką reiškia. Nors ir atgavai tą domeną.

Ar ne? Nežinojau.

 

http://i.imgur.com/0lQweVb.png paimk ir palygink loheli, užpisai su savo tom kalbom, kad mes ripinam. Pats esi nuograužą, nieks pas tave į projektą neis. Kad pasikeitei nick galvoji prasisuksi? Mariui jau pranešta dėl atsiliepimų užsidėjimų iš kitų acc. GL.

Greenside ripperis bei domenų vagis. Eik pasislėpk po medžiu šunie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Galbūt realūs pinigai (atsiskaitau banku/sms/papildymais)." Netikėkit jūs šituo debilu, nei jis atsiskaitys nei dar ka, jis tiesiog jumis pasinaudos ir išmes kaip šunį, nes čia ubagiukas Sabalys

Zelba, eik skolas grąžink Kesai. Nebūtų žlugęs tgp-life jei būtum sumokėjęs skolas, vagie.

 

TIkriausiai apie save šneki. Žlugęs esi. 

Žlugęs toks pats, kaip ir tavo gyvenimas, šunie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zelba, eik skolas grąžink Kesai. Nebūtų žlugęs tgp-life jei būtum sumokėjęs skolas, vagie.

 

Žlugęs toks pats, kaip ir tavo gyvenimas, šunie.

Apsiverk. Užsibanink save, aš bent kažką moku, ne taip kaip tu. Ai... palauk, tu apgaudinėt moki, vis gi šis tas. Kai visa rng komanda tau į skype parašė visus užbaninai bijodamas. :Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsiverk. Užsibanink save, aš bent kažką moku, ne taip kaip tu. Ai... palauk, tu apgaudinėt moki, vis gi šis tas. Kai visa rng komanda tau į skype parašė visus užbaninai bijodamas. :Dd

Ko man bijot kažkokių neūžaugų prie laido kurie gąsdina reik? :D :D :D

Keistuolis.

 

Eik vagie domenų vogt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prakalbo nevagis :Dd. Kiek žmonių apipisai? Ir mane, ir Ainį, ir dar daug daug žmonių. O kad aš tave vieną kartą apgavau, tai gerai ir padariau.

Vieną ar ne vieną, vis tiek vagis, o ne šventas. Eik į darželį savo amžiaus vaikams akis drąskyk ne man malakasosas mielkas

SKype atrašyk.

Atrašysiu kai laiko turėsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vieną ar ne vieną, vis tiek vagis, o ne šventas. Eik į darželį savo amžiaus vaikams akis drąskyk ne man malakasosas mielkas

Atrašysiu kai laiko turėsiu :)

Ar aš sakiau, kad aš šventas? :DD aš pasakiau, kad buvau pavogęs domeną, ir ką? :Dd o tu kiek pavogęs dalykų? xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man jokios gėdos nėra, gal kažkada ir būvau kažką apgavęs (šventų nėra) bet tai buvo prieš pora metų. 

Tas pats Edgaras rng savininkas buvo iš manęs domeną pavogęs (eplayer.lt) ir šventą vaidina dabar. Kaip ir tu, man esi nė kiek neįdomus, man 14-mečių nuomonė visiškai neįdomi, eikit į mokyklas, o ne čia savo niekam vykusias nuomones reikškit.

Nebedarom vaikučiai off-topic'o. Jūsų nuomonė net jūsų vargšam tėveliam neįdomi, ką kalbėt apie svetimus žmones.

Užuojauta tavo tėveliams, kad tokią rakštį kentėt turi kaip tu. Geros dienos.

Umh.. Ką aš galiu pasakyti apie Tave, kad pagal protą manyčiau, kad tik tau yra keturioliką metukų. Apgavęs esi prieš pora metų, nu neveltui nesiorentuoji su aplinka..  Manau, kad tavo tėvams gaila tavęs, kad tokį sūnų vagį užaugino. Palinkėsiu tau to pačio ir užuojauta ir tavo tėvams, kad turi tokį degradą sūnų vagį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...