fiftenng.

Kodėl CS:GO ping'ina?.. (Rakinkite)

Recommended Posts

Turiu jums klausimą, kodėl kai žaidžiu competitive ar kokį kitą mod'ą, man būna didelis ping'as (virš 100) ir gal žinote kaip tai pataisyti? Nes lag'as tikrai užkniso...

4352285128.png

Ačiū padėjusiems! :)

Redaguota , nario fiftenng.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

na as turejau omineti tai greitis panasus buvo ping ir kazkur tiek bet cs:go budavo 100 ar net daugiau o kai pakeiciau neta tai ping rode kokie 10 ms o per cs:go kokie 20-40

O gal žinai kaip pataisyti?.. :D

P.S. Koks tavo dabartinis?

Dalintis šį pranešimą

LOL. Pas mane 50mbp/s internetas siuncia, ir issiuncia 40mbp/s ir pingas 40-50, o tu cia nori su tokiu gero :)) problema tame, kad zaidziam eu servuose, arba pas rusu todel ir lagina. Pvz butu lt servai, tai isvis nelagintu :))

Dalintis šį pranešimą

LOL. Pas mane 50mbp/s internetas siuncia, ir issiuncia 40mbp/s ir pingas 40-50, o tu cia nori su tokiu gero :)) problema tame, kad zaidziam eu servuose, arba pas rusu todel ir lagina. Pvz butu lt servai, tai isvis nelagintu :))

Bet mano draugas su 7mb siuntimu ir 0.50~ išsiuntimu, kalbėdamas Skype, žaidė su manimi ir jo ping'as buvo max 70 (aš Skype nekalbėjau). :D

Dalintis šį pranešimą

Bet mano draugas su 7mb siuntimu ir 0.50~ išsiuntimu, kalbėdamas Skype, žaidė su manimi ir jo ping'as buvo max 70 (aš Skype nekalbėjau). :D

Atsisiusk MM Picker, ten pasirinksi kokiam serve lost, nu ten kur maziausia tau lagina ir problem solved ;)

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Tavo draugo internetas geresnis ir tiek. O mano panašus kaip tavo, tai galiu pasakyti, jog tas tavo pingas - normalus :) O tu nežiūrėk to pingo, svarbiausia kad tau nelagintų :)

Redaguota , nario Rockis

Dalintis šį pranešimą

Atsisiusk MM Picker, ten pasirinksi kokiam serve lost, nu ten kur maziausia tau lagina ir problem solved ;)

Dėkui, pabandysiu. :)

Tavo draugo internetas geresnis ir tiek. O mano panašus kaip tavo, tai galiu pasakyti, jog tas tavo pingas - normalus :) O tu nežiūrėk to pingo, svarbiausia kad tau nelagintų :)

Esmė tame, kad man lag'ina ir negaliu žaisti. :D

Dalintis šį pranešimą

Dėkui, pabandysiu. :)

Esmė tame, kad man lag'ina ir negaliu žaisti. :D

Tai gal esi pajungęs kokį torrent'ą, arba kažką panašaus? Gali būti dėl to, kad naudoji televiziją "Gala" Nuo to tikrai daug kas priklauso.

Dalintis šį pranešimą

Pasirinkimų visados yra siūlau imti tele2.

Su ribotu duomenų kiekiu? :D

P.S. Jeigu kalbant apie "XL" planą, tai tikrai nemanau ar verta mokėti 47 litus už Tele2 internetą.

Dalintis šį pranešimą

Dar viena išeitis kur gyveni ? nežinau ar tau veiktų ar ne bet yra toks k-sistemos.lt , arba c-gates.lt irgi neblogi k-sistemos tokia kaina kaip ir tavo bet ten yra modemas ir man kuo puikiausiai veikia žaidžiu ir kalbu be lago.

Dalintis šį pranešimą

Dar viena išeitis kur gyveni ? nežinau ar tau veiktų ar ne bet yra toks k-sistemos.lt , arba c-gates.lt irgi neblogi k-sistemos tokia kaina kaip ir tavo bet ten yra modemas ir man kuo puikiausiai veikia žaidžiu ir kalbu be lago.

Tokių internetų mano mieste nėra. :D

Imk zebrą, ir nieko nemąstyk, nes nekažką ir išmastysi. Taiko jie tas nuolaidas, visa nebrangiai mokėsi, o juolab, kai dar tik prisijungsi (jei prisijungsi) prie jų :)

Ahhh, prieš mėnesį užsisakiau Mezon internetą 2 metams, galvojau bus viskas gerai... :D

Dalintis šį pranešimą

Pamenu ta pati problema buvo. TIk buvo ne virš 100, o virš 400... Pažaisti buvo neįmanoma. Restartinau routerį gėriau pasidarė. Ir paskui dar cmd nebepamenu ką ten rašyt reikėjo... Kažkaip ipturndown paskui ipturnon, kažkas tokio. Pasiieškok internete.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.