Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Rls 0.0.6 Modifikacija~


Castello

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3076 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

keliu visiems žinomą RLS 0.0.6 GameModą. Aprašymas:

Šiame GM veiksmas vyksta ne tik SF mieste ,bet ir FC miestelyje.
Italų mafijoje nėra pickupto įsidarbinimui. Da Nang Boyz ištryniau ,bet nepašalinau iš aprašymų ir iš GPS. Visos kitos mafijos veikia. GameMode yra Vip, Admin ir Superadmin.

Darbai su Pakvietimais,

SF Policija
FC Policija
SF Medikai
FC Medikai
SF Taxi
FC Taxi
FBI
Ginklų dyleriai
Narkotikų dyleriai
Transporteriai
Mechanikai
Samdomi Žudikai
Apsauga
Armija
SFRG Radijas
Extremalai
Drifteriai
Tuningas
Aras

Gaujos:

Čiūrkų mafija
Growe Street
Italų mafija
Organizuoti
Bay Side mafija

Darbai be Pakvietimo

Gaisrinė
Nuogas Kūnas
Mc'Donald
Traukinių vairuotojas
Limuzinų vairuotojas
Kunigas

Tai Antras mano  truputuką ir įkeltas į SuperGames gamemodas. Prašau nepagailėkit įvertinti ir jei negaila REP.

Link: http://www40.zippyshare.com/v/D5XO5iz4/file.html

 

Gero naudojimo :)

Redaguota , nario °Darius°
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vis dėl to dar yra vaikų, kurie naudoja gm be mysql.. galvojau jau tie laikai praėjo

Jeigu žmogus naudoja NE MySQL, tai nereiškia, kad jis vaikas. Ir dar viena pastaba: iš tavo logikos galima spręsti, kad vaikas esi būtent tu.

Redaguota , nario Rocky'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vis dėl to dar yra vaikų, kurie naudoja gm be mysql.. galvojau jau tie laikai praėjo

Tu žyduk skaitau nežinai, jog modą be MYSQL yra žymiai sunkiau kurt, negu su MYSQL. Tai kaip tai sakai tie  "vaikai" kažko visgi verti, jei dirba prie modų be MYSQL.

Redaguota , nario Adolf Hitler
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu žmogus naudoja NE MySQL, tai nereiškia, kad jis vaikas. Ir dar viena pastaba: iš tavo logikos galima spręsti, kad vaikas esi būtent tu.

Tu žyduk skaitau nežinai, jog modą be MYSQL yra žymiai sunkiau kurt, negu su MYSQL. Tai kaip tai sakai tie  "vaikai" kažko visgi verti, jei dirba prie modų be MYSQL.

Atsigaukit. GM yra ne naujausias, tai tikrai žinau, o, kad čia prisirinko draugelių, tai nereikia gint, nei vienas normalus skripteris, ar serveris nesvarbu, nenaudotų DINI. O jei sunkiau kurt gm be MYSQL, reiškias neskripteris tu :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsigaukit. GM yra ne naujausias, tai tikrai žinau, o, kad čia prisirinko draugelių, tai nereikia gint, nei vienas normalus skripteris, ar serveris nesvarbu, nenaudotų DINI. O jei sunkiau kurt gm be MYSQL, reiškias neskripteris tu :DD

Nu ok aš "neskripteris", ir beto aš nieko neginu, tiesiog sakau, jog tu būdamas neteisus, bandai įrodyt savo teisybę. Ir koks skirtumas koks GM? GTA.LG.LT projektas kokį GM naudoją, Amerikos Gyvenimas kokį gm naudoja ir viskas čiki. Ir tu supranti sąvoką "normalus skripteris" kaip žmogų kuris geba tik editint? :D Nes skripteriui tiesiog nesvarbu koks pagrindas. Ir nesvarbu ar DINI ar MYSQL.

Redaguota , nario Adolf Hitler
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vis dėl to dar yra vaikų, kurie naudoja gm be mysql.. galvojau jau tie laikai praėjo

Tikrai nemanau, jog jai kuri su mysql tu čia jau verxas, manau tie tavo vadinami "vaikai" dar geriau už tave sukurtų kažką, nes čia dabar kažką megindams įrodyti tik dar labiau vartaisi. Žmogus dalinasi gamemod'ą tam skirtoje skiltyje ir dar čia kažką stumi?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai nemanau, jog jai kuri su mysql tu čia jau verxas, manau tie tavo vadinami "vaikai" dar geriau už tave sukurtų kažką, nes čia dabar kažką megindams įrodyti tik dar labiau vartaisi. Žmogus dalinasi gamemod'ą tam skirtoje skiltyje ir dar čia kažką stumi?..

Aš ne skripteris. Tu manęs nepažįsti. Aš dirbu kitoj srity. Aš nesivartau, aš įrodau savo tiesą, kaip ir kiekvienas gali tą patį. Aš nestumiu, pasakiau, kad joks dabartinis projektas ar skripteris, nedirbtų su DINI, nes nėra prasmės. 

 

Nu ok aš "neskripteris", ir beto aš nieko neginu, tiesiog sakau, jog tu būdamas neteisus, bandai įrodyt savo teisybę. Ir koks skirtumas koks GM? GTA.LG.LT projektas kokį GM naudoją, Amerikos Gyvenimas kokį gm naudoja ir viskas čiki. Ir tu supranti sąvoką "normalus skripteris" kaip žmogų kuris geba tik editint? :D Nes skripteriui tiesiog nesvarbu koks pagrindas. Ir nesvarbu ar DINI ar MYSQL.

Tuos kuriuos tu išvardijai, yra šūdserviai, juose nieko gero nėra, aš kalbu, kad joks save gerbiantis projektas neimtų dini. Normalus skripteris, tas kuris gali sukurt modifikaciją, arba editint iki tol, kol nesimatys kad čia iš vis editas. O Dini ar Mysql yra didelis skirtumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vis dėl to dar yra vaikų, kurie naudoja gm be mysql.. galvojau jau tie laikai praėjo

Galėtu naikint tos gm be mysql ir sumažėtu kaip sakoma ,, ŠUDSERVIŲ ``

gal baik freepostinti aš jo nėt ne naudoju negalima pasidalinti ar ką?

su šituo prajuokinai kiek temų paskaitysi samp parduodu ar pnš vieni tavo komentarai ir visi ,, domintu kito projekto acc `` kurių čj net netr. tai nevadink kitų freeposteriais kai pats freepostini. Sėkmės. Peace
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3076 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...