Southland`

el quebrados ligonine

Recommended Posts

Nebūtų greitosios mašinų ir pavadinimo, tai nepasakyčiau, kad čia ligoninė :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų labai jau paprastai, fotkėse bent jau man nieko nesimato, ir kiek įžiūrėjau, tai nepatiko. Sėkmės tobulėjant ir kituose darbuose ;)

Dalintis šį pranešimą

Darbas paprastas, bet prastas. Nuotraukoje kur stovi priešas pastatą, tai aš žinau iš kur tu gavai tą pastatą... Iš montgomerio! Šio pastato panaudojimas nepadaro mapp darbo ligonine. Darbas turi loginių klaidų - mašinos surikiuotos viena paskui kitą ir įlipęs į vidurinę mašiną žaidėjas negalėtų išvažiuoti nepadarius žalos. Taip pat pirmai ir paskutinei mašinai trukdo išvažiuoti tvorelės, todėl bet kokiu atveju bus apgadinta tr. priemonė.

Dalintis šį pranešimą

Darbas paprastas, bet prastas. Nuotraukoje kur stovi priešas pastatą, tai aš žinau iš kur tu gavai tą pastatą... Iš montgomerio! Šio pastato panaudojimas nepadaro mapp darbo ligonine. Darbas turi loginių klaidų - mašinos surikiuotos viena paskui kitą ir įlipęs į vidurinę mašiną žaidėjas negalėtų išvažiuoti nepadarius žalos. Taip pat pirmai ir paskutinei mašinai trukdo išvažiuoti tvorelės, todėl bet kokiu atveju bus apgadinta tr. priemonė.

Blogai žinai, nes tas pastatas iš Fort Carson kaimelio :)

P.Sdarbas nelabai gražus, tos tvoros nelimpa.

Dalintis šį pranešimą

Blogai žinai, nes tas pastatas iš Fort Carson kaimelio :)

Atsiprašau labai. Šis pastatas buvo naudojamas montgomeryje mano serveryje. Orginalų pastatą buvo sunaikinęs mapperis ir įdėjęs pastatą kaip pateiktą šiose nuotraukose, todėl pamaniau, kad ten orginalus pastatas. Dar kartą atsiprašau už šią žioplą klaidą.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.