Peršokti į turinį

Kurį rinktis


ArnasZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3278 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Beeet jeigu mastyti blaivia galva, tai už tokią kainą tikrai galima buvo nusipirkti geresnį telefoną. Nieko nesakau, tie iPhone ir šiaip apple gaminiai tikrai kokybiški, bet pripažinkim, jie tikrai kainą užlaužia gerokai.

Siaip jeigu mastyt blaivia galva, uz tuos pinigus galima sau kazkoki kita gera daikta nusipirkt, kad ir gaming pc, arba telika koki dideli. :D

Bent jau as sau uz tokia kaina tikrai geresnio tel nerasciau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siaip jeigu mastyt blaivia galva, uz tuos pinigus galima sau kazkoki kita gera daikta nusipirkt, kad ir gaming pc, arba telika koki dideli. :D

Bent jau as sau uz tokia kaina tikrai geresnio tel nerasciau. 

Jau jeigu pirkti geresni daiktą už tuos pinigus tai tikrai nei TV, nei gaming PC nėra tie daiktai "geri". Tada jau geriau ant kelionės juos išleisti arba, kad ir kokį mopedą nusipirkt. Bet jeigu žmogui reikia telefono, tai aš jam siūlau geriausią mano manymu variantą. iPhone tikrai nėra geras variantas, kai už jį sumoki 3 kart daugiau, nei iš tiesų jis vertas (Kaip ir SAMSUNG telefonai šiuo metu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau jeigu pirkti geresni daiktą už tuos pinigus tai tikrai nei TV, nei gaming PC nėra tie daiktai "geri". Tada jau geriau ant kelionės juos išleisti arba, kad ir kokį mopedą nusipirkt. Bet jeigu žmogui reikia telefono, tai aš jam siūlau geriausią mano manymu variantą. iPhone tikrai nėra geras variantas, kai už jį sumoki 3 kart daugiau, nei iš tiesų jis vertas (Kaip ir SAMSUNG telefonai šiuo metu)

Del "gero" daikto tai kaip kam. Cia jau skonio reikalas kas ant ko isleis.

 

Jeigu iPhone nera geriausias variantas, tai pasakyk kuris variantas butent tau yra geriausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas Sony tiek ne kainuoja, kiek iPhone'as sitas. 

O as klausiu butent uz sito iPhone kaina koki geresni tel galima paimt?

Už tokias kainas daugiau niekas nepardavinėja apart Samsungo, o kadangi samsungas irgi kelia kainas, todėl geriau gal už mažiau nusipirkti ir geresni? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau nei vieno. :)

Androido visą UI gali keisti kaip nori, veikia viskas be problemų, visas UI daug draugiškesnis vartotojui, visas išdėstymas patogesnis. Pavyzdžiui jeigu telefono gamintojas nusprendžia nebenaujinti android versijos - tai gali padaryti pats rootindamas telefoną (ką padaryti nėra sunku). Appsu taip pat daugiau ant androido. (bent jau pagal 2014 metų statistiką). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Androido visą UI gali keisti kaip nori, veikia viskas be problemų, visas UI daug draugiškesnis vartotojui, visas išdėstymas patogesnis. Pavyzdžiui jeigu telefono gamintojas nusprendžia nebenaujinti android versijos - tai gali padaryti pats rootindamas telefoną (ką padaryti nėra sunku). Appsu taip pat daugiau ant androido. (bent jau pagal 2014 metų statistiką). 

iOS UI irgi su Jailbreak gali keist be problemu.

Del draugiskesnio UI, galiu pasakyt kad abu jie man yra draugiski. :D

Del custom atnaujinimo galiu pasakyt jog isvis nesu gerbejas irasinet i tel visokius fan made ROM'us pakoreguotos Petro. :D 

Del appsu, tai einant i PlayStore matau siukslyna, kuriame matai 'need for speed', o kai atsisiunti matai tik masinu wallpaperius. :D 

Yra Androide tu programu, bet geru butent iOS'e yra daugiau. Tas liecia ir zaidimus.. 

iOS'e daug visokiu App of the week buna, kur dalina appsus nemokamai, 'FreeMyApps' veikia tobulai, gali uz taskus pripirkt tu appsu. O ant Android'o mokama appsa tu niekaip negausi nemokamai legaliai. Reik per PC kelt failus, keshus figneshus.. ar instaliuotis koki gaidy kuris parsiuncia per tel tuos chakintus appsus.. zdz ant savo vartotojo tu nieko ten negausi nemokamai. 

Matytum kiek geru appsu turiu savo iOS saskaitoj, nei cento neisleidau.. nereik net jokiu jailbreak'u. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iOS UI irgi su Jailbreak gali keist be problemu.

Del draugiskesnio UI, galiu pasakyt kad abu jie man yra draugiski. :D

Del custom atnaujinimo galiu pasakyt jog isvis nesu gerbejas irasinet i tel visokius fan made ROM'us pakoreguotos Petro. :D

Del appsu, tai einant i PlayStore matau siukslyna, kuriame matai 'need for speed', o kai atsisiunti matai tik masinu wallpaperius. :D

Yra Androide tu programu, bet geru butent iOS'e yra daugiau. Tas liecia ir zaidimus.. 

iOS'e daug visokiu App of the week buna, kur dalina appsus nemokamai, 'FreeMyApps' veikia tobulai, gali uz taskus pripirkt tu appsu. O ant Android'o mokama appsa tu niekaip negausi nemokamai legaliai. Reik per PC kelt failus, keshus figneshus.. ar instaliuotis koki gaidy kuris parsiuncia per tel tuos chakintus appsus.. zdz ant savo vartotojo tu nieko ten negausi nemokamai. 

Matytum kiek geru appsu turiu savo iOS saskaitoj, nei cento neisleidau.. nereik net jokiu jailbreak'u. :)

Kiek žinau Jailbreak namie nelabai pasidarysi (Gal klystu). Dėl to, kad playstore daug šiukšlių tai taip sutinku. Bet bent jau man jie netrukdo, jeigu moki atsirinkti gali labai laisvai rasti ko reikia. Google labiau draugiškesnė kūrėju atžvilgiu. Apssus kurių reikia nemokamai, nebūtina grūsti per kompą, viską per telefoną gali pasidaryti. Tie fanų ROM nėra geri, tačiau yra tokie ROM kaip cyanogenmod. Kurie veikia taip pat gerai kaip ir oficialus OS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žinau Jailbreak namie nelabai pasidarysi (Gal klystu). Dėl to, kad playstore daug šiukšlių tai taip sutinku. Bet bent jau man jie netrukdo, jeigu moki atsirinkti gali labai laisvai rasti ko reikia. Google labiau draugiškesnė kūrėju atžvilgiu. Apssus kurių reikia nemokamai, nebūtina grūsti per kompą, viską per telefoną gali pasidaryti. Tie fanų ROM nėra geri, tačiau yra tokie ROM kaip cyanogenmod. Kurie veikia taip pat gerai kaip ir oficialus OS.

Pasidarysi Jailbreak laisvai namie, netgi lengviau uz Root. 

Apie appsus turejau omeny jog negausi ju legaliai, kad galima butu Update jiems lengvai per Store padaryt. 

Ir apie cyanongenmod turiu ka pasakyt. Turejau Galaxy S3 kazkada, isirasiau si Rom'a. Tyliau muzika grojo per ausines, maziau laike baterija, Real Racing 3 zaidime garsai grybavo ant tiek, kad neimanoma buvo klausyt..netgi ne dvejindavosi, o trejindavosi.. :D 

Nuo tada ir spjoviau ant Custom Rom'u.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasidarysi Jailbreak laisvai namie, netgi lengviau uz Root. 

Apie appsus turejau omeny jog negausi ju legaliai, kad galima butu Update jiems lengvai per Store padaryt. 

Ir apie cyanongenmod turiu ka pasakyt. Turejau Galaxy S3 kazkada, isirasiau si Rom'a. Tyliau muzika grojo per ausines, maziau laike baterija, Real Racing 3 zaidime garsai grybavo ant tiek, kad neimanoma buvo klausyt..netgi ne dvejindavosi, o trejindavosi.. :D

Nuo tada ir spjoviau ant Custom Rom'u.

Apie root/Jailbreak http://www.androidpit.com/jailbreak-android- visi skirtumai paaiškinti ir kodėl Androidas žymiai geriau, bent jau man.

Man atrodo pas tave jau su telefono speakeriu kažkas buvo. Pas mane cyanogenmodo custom ROM veikia idealiai, jokių problemų. Viskas veikia sklandžiai :). Nežinau dėl play store ar updatus leidžia padaryti tom programom ar ne, nes jų labai mažai naudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3278 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...