ManTas0111

MCCS.LT - MOBILE CASES, COVERS AND SKINS

Recommended Posts

dspaomfdkfme okqnfdeq kmvdlkwnfeq

Redaguota , nario \\Mantas

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Samsung Galaxy Core 2 d─Śkl┼│ n─Śra?

logo-256x80.png

MCCS.lt - tai internetin─Ö parduotuv─Ś si┼źlanti j┼źs┼│ telefonui ─»vairius d─Śklus ir apsaugas. Paverskite savo telefon─ů unikaliu ir i┼ískirtiniu!
Taip pat tai, naujai ─»kurta internetin─Ś parduotuv─Ś , m┼źs┼│ tikslas klientu, pasitik─Śjimas ir teisingos kainos .
Parduotuv─Ś ┬ápriklauso Mantui ir Armandui , parduotuv─Ś veikia, pagal invidualios veiklos , pa┼żym─ů Nr : 370569 .

Daugiau informacijos:
Apie mus -  http://mccs.lt/apie-mus
Pristatymas -  http://mccs.lt/pristatymas
Privatumo politika -  http://mccs.lt/privatumo-politika
Pirkimo s─ůlygos - http://mccs.lt/pirkimo-salygos

M┼źs┼│ kontaktai:
Tel nr. +37062297436
Pa┼ítas: [email protected]
Adresas: Šiauliai
Mus rasite adresu : www.mccs.lt 

Pirmi 10 pirk─Śju gaus 10% nuolaida viskam ! nuolaidos kodas :┬áfblike100

Pagarbiai MCCS.LT administracija.

Pa┼żym─Śjau b┼źtent t─ů viet─ů, tod─Śl, kad nematau jokio i┼ískirtinumo po┼żymi┼│ i┼í kit┼│ esan─Źi┼│ tokio tipo parduotuvi┼│ - tie patys d─Śklai, nieko naujo:)

Si┼źly─Źiau parsisi┼│sti nors po 1 dekliuk─ů retesni┼│ tel. modeli┼│.

S4 mini nieko neturit?

Turim :)

Idek nexus 5, bei lumia 535... Siuntimas mokamas?

┬áPrid─Śta .

idekit sony irenginiu.

Konkre─Źiai jeigu galite pasakykite kokio modelio jums reikia ?┬á

Kainos i┼íp┼źstos kaip reikalas, i┼í kinie─Źi┼│ siun─Źiasi, kur bent 3x pigiau galima nusipirkt. :D

Kainos i┼íp┼źstos kaip reikalas, i┼í kinie─Źi┼│ siun─Źiasi, kur bent 3x pigiau galima nusipirkt. :D

O tu ┼żinai kiek kainuoja PVZ COCA COLA 2L butelis be antkainio ? 45 Euro Centai o to tarpu maximoje 1.45 taip kad jeigu nelabai gaudaisi ─Źia nekalb─Śk ─» visa sueina moke┼í─Źiai u┼ż kurios reikia mok─Śti , atsiuntimas kainuoja i┼í u┼żsienio MUITO moke┼í─Źiai tai taip ir susideda :P

Ha prigavau Mantuk, jokio prizo j┼źs neturite, para┼íiau ┼żinute ─» HTC FB puslap─» ir pasak─Ś, kad tikrai jokio prizo ne─»steig─Ś. :)┬á

Redaguota , nario MatasAnu

Ha prigavau Mantuk, jokio prizo j┼źs neturite, para┼íiau ┼żinute ─» HTC FB puslap─» ir pasak─Ś, kad tikrai jokio prizo ne─»steig─Ś. :)

Jezus marija prigauk k─ů tik nori , para┼íei ─» HTC Lietuva FB puslapi ? protingai sugalvojai bet visi┼íkai nesvarbu kad ten tik fanu puslapis ir jie taip ar taip negal─Śtu jokio prizo skirti , taip kad ─Źia ne ju skirtas prizas o tikro HTC tiek─Śjo :) ┼żod┼żiu neprigalvokite ko n─Śra :)

P.S a┼í nesuprantu koks jums tikslas kenkti man ? ka a┼í jums padariau ? b┼źtina dabar tokias nesamones daryti ? ir nuteikti mano klientus prie┼í m┼źs┼│ ─»mone ? a┼í ─Źia supergames.lt i┼ívis niekam nekliudau niekas i┼í ─Źia esan─Źiu neturi ka┼żka pana┼íaus kaip ─»mon─Ś Telefonu d─Śklu tai j┼źs ten kariaukit d─Śl sa:mp ir savo kitu ┼żaidimu ir nera┼íykite nesamoningu prane┼íimu mano temoje :) a─Źi┼ź draugai :P

Redaguota , nario \\Mantas

Jezus marija prigauk k─ů tik nori , para┼íei ─» HTC Lietuva FB puslapi ? protingai sugalvojai bet visi┼íkai nesvarbu kad ten tik fanu puslapis ir jie taip ar taip negal─Śtu jokio prizo skirti , taip kad ─Źia ne ju skirtas prizas o tikro HTC tiek─Śjo :) ┼żod┼żiu neprigalvokite ko n─Śra :)

P.S a┼í nesuprantu koks jums tikslas kenkti man ? ka a┼í jums padariau ? b┼źtina dabar tokias nesamones daryti ? ir nuteikti mano klientus prie┼í m┼źs┼│ ─»mone ? a┼í ─Źia supergames.lt i┼ívis niekam nekliudau niekas i┼í ─Źia esan─Źiu neturi ka┼żka pana┼íaus kaip ─»mon─Ś Telefonu d─Śklu tai j┼źs ten kariaukit d─Śl sa:mp ir savo kitu ┼żaidimu ir nera┼íykite nesamoningu prane┼íimu mano temoje :) a─Źi┼ź draugai :P

D─Śja ─Źia j┼│ oficialus FB puslapis, o jei taip nori, galiu paskambinti, arba para┼íyti jiems lai┼ík─ů d─Śl tavo apgavys─Źi┼│, kadangi ─Źia atra┼í─Ś tik sekretoriai man, o paskambinus atsilieps kiti asmenys, o tada jau bus kita kalba su jais, o ka bekalb─Śt apie tai, kad neturi net sertifikat┼│ atidaryti tokias parduotuves.

D─Śja ─Źia j┼│ oficialus FB puslapis, o jei taip nori, galiu paskambinti, arba para┼íyti jiems lai┼ík─ů d─Śl tavo apgavys─Źi┼│, kadangi ─Źia atra┼í─Ś tik sekretoriai man, o paskambinus atsilieps kiti asmenys, o tada jau bus kita kalba su jais, o ka bekalb─Śt apie tai, kad neturi net sertifikat┼│ atidaryti tokias parduotuves.

Ties─ů sakai, tas puslapis yra oficialus, nemanau, kad jis pad─Śs tokiam kaip j┼źs┼│ verslui :/

Redaguota , nario Hiroto

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.