Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS:GO Turnyrų idėja.


irmantas197

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pastebėjau, kad ganėtinai retai vyksta įvairus Lietuviški turnyrai ir komandoms nėra didelės motyvacijos ruoštis, mokintis ir konkuruoti.(5x5) Taigi mano idėja būtų kiekvieną savaitgalį daryti turnyrą iš 8/16 komandų 1/2 ar kiek nuspręsim raktų įėjimo ir prizinis fondas ~85% surinktų raktų, na čia jau viską paaiškinsiu vėliau. Tai būtų CUP formato turnyras ( t.y nėra grupių, tiesiog random bracket iš tam tikro komandų skaičiaus ir po dvikovos viena komanda keliauja tolyn )  Serveriai tikriausiai bus parūpinti, viskas priklauso nuo norinčio kiekio, jei matysiu kad daug norinčių ir man tie serveriai atsipirks, paimsiu ir daugiau. ( 1 serveris garantuotas finalui be lag, dėl kitų matysim ). Visos kovos būtų bo1 formato, tik finalas bo3, kuris bus taipogi streaminamas su komentavimu ( man naujas dalykas, bet baisiai noriu išbandyt Q.Q) Nežinau kada "maratoną" pradėsiu, pasikartosiu, kad priklauso nuo norinčių kiekio ir tikrai norėčiau užsiimti šia veikla ir norėčiau plėsti Lietuviškų komandų skaičiaus didėjimą!!

 

http://www.supergames.lt/topic/221933-spring-cup-2015-5x5/#entry1593632

UP DALYVAUJAM

Redaguota , nario irmantas197
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Rodos Cyber League daro kiekviena savaitgalį ten pvž šeštadienį 1x1 , sekmd 5x5 , penkt 3x3 , bet nėra jokių prizų ir komentavimų , manau būtų neblogai , jog viską ką išvardinai ir padarytum  :song:  :song:  :song:

Dėja, nebedaro, paskutinis buvo jų turnyras kažkurią savaitę buvo su prizais ir viskas tikriausiai, nebent dar grįš

Redaguota , nario irmantas197
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau daryk kad pirmadienį prasideda visi bracketai, ketvirtadienį sulošia ketvirtfinalius ir pusfinalius, o penktadienį finalai ir mini finalai. Savaitgalis lieka pasiruošimui kitam savaitės etapui, nes savaitgalį, manau kad dauguma išvažiuoja kažkur pailsėt, o ypač kai artėja geri orai, tai išvis nelabai bus norinčių keist kompą į saulėtą savaitgalį. Čia tik mano pamąstymai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau daryk kad pirmadienį prasideda visi bracketai, ketvirtadienį sulošia ketvirtfinalius ir pusfinalius, o penktadienį finalai ir mini finalai. Savaitgalis lieka pasiruošimui kitam savaitės etapui, nes savaitgalį, manau kad dauguma išvažiuoja kažkur pailsėt, o ypač kai artėja geri orai, tai išvis nelabai bus norinčių keist kompą į saulėtą savaitgalį. Čia tik mano pamąstymai. :)

Galbūt, galbūt. Reikės apmastyt dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...