DeMoN'as

Reikia pagalbos d─Śl CS:GO

Recommended Posts

Sveiki reiktu ┼íiokios tokios pagalbos, gal kam yra taip nutik─Ö ar ┼żinot bent kaip sutvarkyti.

Dabar pvz:. ijungiu steam'a u┼żsikrauna viskas gerai. Ijungiu CS:GO u┼żkrauna iki to logotipo su AWP ir nuleid┼żia man CS:GO ┼żemyn kaip paprasta nar┼íykle ar kok─» kit─ů ┼żaidima i start juosta paspaud┼żiu ant ┼żaidimo ijungia ir v─Śl nuleid┼żia.

Gal ┼żinot k─ů padaryt kad taip nebeb┼źt┼│ nes vakar per tokia nesamon─Ö gavau ban'a ant "faceit".

Jei kas ┼żinot ir galit pad─Śt ra┼íykit ─Źia +R3P garantuotas.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

faceit nekaltas, pabandyk launch optionuose yrasyt "-novid" arba trink programas kuriu nereik. Man nuleidinejo zaidima kai turejau virusu.

faceit nekaltas, pabandyk launch optionuose yrasyt "-novid" arba trink programas kuriu nereik. Man nuleidinejo zaidima kai turejau virusu.

Tai a┼í suprantu kad nekaltas faceit tik sakau kad per tokia nesamone gavau ban'a ant jo, virus┼│ n─Śra antivirusin─Ś pilnai veikia kompas i┼ívalytas.

Bandyk perskanuot su AVAST steamo failiuk─ů, o v─Śliau nuog─ů patikrinim─ů padaryk, pa┼ż─Śk ar virusu turi ,nes man tas pats buvo ir susitvarkiau ┼íitaip.

Geriausias sprendimo b┼źdas b┼źt┼│ toks: persira┼íyk windows'us, tikrai pad─Śs , man taip pat buvo. ;)

Redaguota , nario reqyest

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.