Lukas Milgevi─Źius

Perku SA:MP vartotojus, milijonus.

Recommended Posts

Laba diena visiems, taigi matote i┼í TEMOS jog superku SA:MP vartotojus, bet koki┼│ serveri┼│, bet geriausia b┼źt┼│ jog tai b┼źt┼│ LMG, SARG, SAVG, LSGyvenimas, ar dar ka┼żkoki┼│, kadangi darau versl─ů i┼í SA:MP, bet galite ir kitoki┼│ pasi┼źlyti accou'nt┼│ tai ne problema yra kaip sakoma.

Viskas tur─Śt┼│ b┼źti taip, jog tur─Śt┼źte mane ─»tikinti, jog tas vartotojas yra geras, ir ar man j─» apsimok─Śt┼│ pirkti, vartotojas tur─Śt┼│ b┼źti rimtas, bei pats ┼żmogus, daug patirties ta┼ík┼│ ( XP ) ma┼íina, pinig┼│ bent ka┼żkiek, mat─Śte mano i┼ívardintas s─ůlygas, koki┼│ serveri┼│ geriausia b┼źt┼│ VARTOTOJAI, nesu koksai apgavikas, ┼żmoni┼│ neapgaudin─Śju, jei yra toki┼│ ┼żmoni┼│ kurie pardavin─Śja, pla─Źiau pakalb─Śsime SKYPE, gal─Śsim kalb─Śti per SKYPE, telefonu, ar kaip reikia, kadangi prad─Śjau u┼żsiimin─Śti verslu, pats turiu daug vartotoj┼│, ta─Źiau man j┼│ vis dar tr┼źksta. Vaik┼│ ┼żaidimais kaip sakoma neu┼żsiimu, jei ra┼ío tik rimti.

Tai pat supirkin─Śju, visoki┼│ serveri┼│ milijon┼│, serveriai kuri┼│ geriausia b┼źt┼│ milijonai :

SARG, LSGyvenimas, SAVG, LMG.

Suma kuri─ů gal─Ś─Źiau mok─Śti u┼ż gerus VARTOTOJUS :

NUO: 50 eurų ( 170 litų )  IKI: 200 eurų ( 600 litų )

Tai pat parduodu pats dar savo vartotoj─ů gana pigiai labai, tad verta ir ┼íituo susidom─Śti vartotoju :

http://www.supergames.lt/topic/221181-parduodamas-%C4%AFsp%C5%ABdingas-sarglt-vartotojas/

Mano SKYPE: LUKASMILGUS

Kas susidom─Śjo, ir turi pasi┼źlym┼│ para┼íykite, man labai da┼żnai b┼źnu prisijung─Ös ir atsakysiu ─» j┼źs┼│ visus klausimus.

Redaguota , nario Lukas Milgevi─Źius

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

a┼í Turiu lsg domin─ů gal ?

Labas Dariau, pakvieskit ─» skype mane, bet ┼żi┼źrint kokia ta paskyra, ar verta pinig┼│ mok─Śti ar ne, jei nelabai ka┼żkas ten gero yra, tai net neverta vargti ─Źia mums.

Pla─Źiau SKYPE: lukasmilgus

Jei turit k─ů pasi┼źlyti sakiau kvieskit ─» skype.

Priimk pakvie─Źiau

Vis dar perku, pla─Źiau SKYPE draugai.

Pakvie─Źiau Priimk gi

Turiu i┼í ties┼│ neblog─ů RLS serverio vartotoj─ů, tik problema kad serverio vartotojas yra u┼żblokuotas, bet daug ir neu┼żsipra┼íysiu.

Nuotrauka, ─Źia.

Redaguota , nario ┬╗ Mokytojas2kÔäó

priim ─» skyp─Ś mane esu tave pakviet─Śs turiu pasiulyma

Pa┼żiurek leavinu sampa ir parduodu pigiai sarg accountus yra vienas su 5k verslu skype rasi temojehttp://www.supergames.lt/topic/219961-parduodami-sarg-accountai/

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.