Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Elijotas prisistato *.*


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Daa privet vsem, pradėsiu nuo to, kad aš čia niekam neįdomus ir pats nežinau kodėl kuriu prisistatymo temą, bet ai, kadangi jau ilgai aš šitam forume vaidenuosi tai galvoju reik ir prisistatyt.. ^.^ 

 

Pradėsiu nuo to, kad mano vardas Rufinas, taip, vardas keistas ir be galo retas mūsų šalyje o tuo pačiu tai yra pliusas kadangi aš tuo ir išsiskiriu iš kitų. Pavardė Bloškys, jo dabar bėkit į fajeboka čekint mano fb. Ne ne, vsks nrml ;d Beje man 15 metų. Gimtadienis 09-24.

 

Šiek tiek apie save, pomėgiai, koks aš ir pnš: tai esu gan draugiškas, bendraujantis, mėgstantis "paprikolint", pajuokaut ir šiaip stumt dūra. Mėgstu IT, domiuosi kompiuteriais, telefonais, operacinėm telefonų sistemom ir kita, gal ateitį kažką planuosiu su tai nes manę IT tik ir traukia. Be abejo pasėdžiu prie kompo, žaidžiu sampą, csgo (nonranked jo aš pru ace'ais visus drožiu :) (sarkazmas be abejo, kaip botas žaidžiu)). 

 

Ką veikiu forume? Amm, hmm, karts nuo karto parašau į kokią normalią temą kur turiu kažkiek žinių ir manau, kad galiu padėt. Šiaip freepostinu būsenos atnaujinimuose..  :))))))))))

 

Nežinau ką čia berašyt tai jei kils kokių klausimų tai klauskit bet ko į komentarus ar PM krč į viską atsakysiu be problemų.

 

Va dar ft imkit nes kaip gi nepasirodysi čia..

3577f3f167be729b8aa1682389c3e1cf498.jpg

Redaguota , nario eliotuu'✌
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Elijotas,keistokas toks vardas :D ,Sveikas

Mano vardas ne Elijotas ;D Čia mano nickas t.y. eliotuu kurį naudoju sampe ar forume todėl jis tariasi "elijotas". O vardas mano Rufinas, paskaityk viršui ;D

Malonu susipažinti, mano vardas Edvinas.

Malonu Edvinai.

 

Idomus vardas, well anyways sėkmės forume :)

Ačiū ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...