Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hostingo valdymas SMS žinute


ultrex

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3232 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar reikalinga funkcija - valdyti hostingą SMS žinute  

25 balsai

  1. 1. Ar reikalinga funkcija - valdyti hostingą SMS žinute ?

    • Taip, būtų patogu
      13
    • Ne, nes nesinaudosiu
      12


Recommended Posts

Sveiki,

 

Ar norėtumėte hostingo kurį galėtumėte valdyti tiesiog SMS žinute ? (SMS žinutės kaina kaip pvz į tele2 ar bitės tinklą)

 

Mūsų programuotojas iš neturėjimo ką veikti patobulino (suprogramavo) SMS GW kuris ne tik siunčia SMS bet ir gauna. Tai galvojame ką nuveikus naudingo. Na kad slaptažodžių keitimai, patvirtinimai bus SMS žinute tai čia tas suplanuota. Bet gal ir pvz minecraft serverį paleisti būtų gerai SMS žinute ? Pvz išsiuntus: start mc ID ir sms kaina galima sakyti 0,00 €

 

O gal turite Jūs idėjų kokių nors ?

 

P.S. Čia minehost.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Iš tiesų manau būtų naudinga,kadangi man buvo tokia situacija kad dirbau su pluginais,viską sutvarkiau,poto išėjau į miestą ir pamiršau įjungti serverį,na o ir interneto telefone neturėjau tad serverio įjungti negalėjau,tad manau ši sistema tikrai būtų naudinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai man niera skirtumo pakeičiau hosta nes mane apgavo ant 125eurų hosto pinigų sumos ir man nieko hosto adminai nepadėjo...

Iš kur toks žmogus kaip tu gautu tokius pinigus? Negadink žmogui ir pačiam hostui reputacijos.

Būtų tikrai gera idėja su tom sms. Aš vis dar laukiu kol hosto adminai man klaida pafixins su mokėjimais, bet kažkodėl ką jūs sakot tai: Tai problema su serveriu, nors viskas gerai sukonfiguruota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jai tu neturi pinigų tai ne mano biedos

Tai kad tu mc vos moki naudotis, o ką dar kalbėt apie serverių kūrimą :D Abejojiu ar būtai toks debilas ir įmetes „125€" ant hosto kuriuo taip pat abejojiu ar būtai mokėjas naudotis :D

Redaguota , nario Solo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3232 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...