EliRhyno

Maitinimo blokas

Recommended Posts

Sveiki, nusipirkau nauja vaizdo plokštę, prieš pirkdamas nepastebėjau, o gal net ir nebuvo aprašyme jai reikalingo maitinimo bloko vatų, tai nusipirkau. gavęs pirkinį apžiūrėjau pakuotę ir pastebėjau kad šiai GPU reikia minimum 450w maitinimo bloko, ar ji veiktu ant 350w maitinimo bloko, ir ar ką nors praraščiau jei ji veiktų (pamažėtų našumas, kitos galimybes), tikiuosi sulauksiu gerų patarimų. :mellow:

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Našumas žymiai pamažėtų nes vaizdo plokštė negaus galios tiek kiek jai reikia normaliam darbui. Teks pirkt nauja maitblokį.

Dalintis šį pranešimą

Bet veiktu, tarkim mano 350w o reikia 450w, vaizdo plokštės atmintis 1GB, tai 450 - 100 proc. 350 - x proc. taigi 450 : 100 = 4.5proc

350 : 4.5 = ~77proc, taigi vaizdo plokštė veiktų tik ~0,80 proc jos atminties pajėgumu?

Dalintis šį pranešimą

Veikt veiktų, bet aš ne Matematikas ar Fizikas, tad dėl savęs paties nusipirk nauja baitblokį ir tikrai žinosi, kad GPU dirba visu pajėgumu sklandžiai ir be trigdžių.

Dalintis šį pranešimą

o tikriausiai buvau apsimiegojęs, dabar galvoju reikia geriau apžiūrėti maitblokį o gi žiūri kad jis yra 450w, taigi išlaidauti dar nereiks  :lol:

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.