Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Zombie Apocolypse [Made by IamU] nėra linko.


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3278 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip...žinau kad greičiau daryti su varikliuku, bet man irgi noris "atsikast" pure C++ kalbos, visgi ateityje man jos prireiks :/

Pradėjai kurti su plačiai naudojamu varikliuku, meti viską ir bėgi prie sunkesnio varianto. Kam to reikia? Galėsi kandžioti kiek tik norėsi, bet niekada nepasieksi geresnio rezultato negu žaidimas šioje temoje. Vien grafika nebus geresnė nei šio žaidimo. Matai kame reikalas... Išvaistysi dachuja laiko, žaidimas bus chujovas, nes dabartinio  amžiaus vaikai mėgsta tik kokybę ir grįši atgal prie seno gero varianto, ir vėl pradėsi viską iš naujo. Nereikia sekti kitų pėdomis. "Jeigu žaidimų kūrėjas peikia mano darbą, tada kursiu taip, kaip jis kuria". Bet gal tau tai į gerą. Tavo pasirinkimas, daryk pagal save. Savo norus pildai pats.

Redaguota , nario _Wolf
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai sakai kad aš nieko nemoku padaryt be engino? ok, varau mokintis C++.

Čiūvas tu su unity nemoki padaryt :D ką kalbėt be engine...

 

_Wolf Jei šlapiu byb** daužtas tai nžn, ko jam tiek reikėjo engine kad padaryti http://imgur.com/5ZxR5Ugir dar su bugais ? nežinau ar 12-mečiai vpš išdurnėjo O_o razetę pači*lpk gal geriau pasijusi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čiūvas tu su unity nemoki padaryt :D ką kalbėt be engine...

 

_Wolf Jei šlapiu byb** daužtas tai nžn, ko jam tiek reikėjo engine kad padaryti http://imgur.com/5ZxR5Ugir dar su bugais ? nežinau ar 12-mečiai vpš išdurnėjo O_o razetę pači*lpk gal geriau pasijusi

Jei jis už šitą įspėjimą negaus, nžn ką modernatoriai daro...

 

Pradėjai kurti su plačiai naudojamu varikliuku, meti viską ir bėgi prie sunkesnio varianto. Kam to reikia? Galėsi kandžioti kiek tik norėsi, bet niekada nepasieksi geresnio rezultato negu žaidimas šioje temoje. Vien grafika nebus geresnė nei šio žaidimo. Matai kame reikalas... Išvaistysi dachuja laiko, žaidimas bus chujovas, nes dabartinio  amžiaus vaikai mėgsta tik kokybę ir grįši atgal prie seno gero varianto, ir vėl pradėsi viską iš naujo. Nereikia sekti kitų pėdomis. "Jeigu žaidimų kūrėjas peikia mano darbą, tada kursiu taip, kaip jis kuria". Bet gal tau tai į gerą. Tavo pasirinkimas, daryk pagal save. Savo norus pildai pats.

Pabandysiu kašką dar padaryti ir poto pagalvosiu ar verta pratesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čiūvas tu su unity nemoki padaryt  ką kalbėt be engine...

 

_Wolf Jei šlapiu byb** daužtas tai nžn, ko jam tiek reikėjo engine kad padaryti http://imgur.com/5ZxR5Ugir dar su bugais ? nežinau ar 12-mečiai vpš išdurnėjo O_o razetę pači*lpk gal geriau pasijusi

Čiaupk žabtus, žaidimų kūrėjau. Lygtais tamsta nekalbinau. Manai, kad man jo žaidimas patiko? Manai, kad aš jį giriu už tokį darbą? Jo žaidimas chujovas, drąsiai sakau, visai kaip ir tavo. :D Faktas, kad nesi vyresnis už mus, vadinasi tau ne daugiau 6 metų. Kagi, pats sakei, kad nėra skirtumo tarp amžiaus, tad pagrįstas faktas lieka FAKTU! Nesiruošiu čia filosofuoti, kadangi skaičiau tavo protingus pranešimus ir žinau kokio charakterio valkata esi.

Redaguota , nario _Wolf
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čiaupk žabtus, žaidimų kūrėjau. Lygtais tamsta nekalbinau. Manai, kad man jo žaidimas patiko? Manai, kad aš jį giriu už tokį darbą? Jo žaidimas chujovas, drąsiai sakau, visai kaip ir tavo. :D Faktas, kad nesi vyresnis už mus, vadinasi tau ne daugiau 6 metų. Kagi, pats sakei, kad nėra skirtumo tarp amžiaus, tad pagrįstas faktas lieka FAKTU! Nesiruošiu čia filosofuoti, kadangi skaičiau tavo protingus pranešimus ir žinau kokio charakterio valkata esi.

;D Geriausia kad tu nieko sukūręs nesi LOL ;D 

 

d798a7e580.jpg

Redaguota , nario .Ignas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėjai kurti su plačiai naudojamu varikliuku, meti viską ir bėgi prie sunkesnio varianto. Kam to reikia? Galėsi kandžioti kiek tik norėsi, bet niekada nepasieksi geresnio rezultato negu žaidimas šioje temoje. Vien grafika nebus geresnė nei šio žaidimo.

 

Tikrai gali pasiekti geresni rezultata. Ir ta pati grafika gali buti geresne nei sio zaidimo. Kai kuri su pvz pure c++ ar ten kokiu java, pasiemi OpenGL ir gali gauti geresnius rezultatus, nes gali viska pasidaryti kaip tu pats nori, o varikliukas ka tau duos, ta tu ir turesi. Tereikia daug skaityti, mokytis ir gali padaryti geriau nei unity. Pats niekada nenaudojau jokiu varikliuku, nes nepatiko tai kad negali pasidaryti visko taip kaip tu nori pats, tai tiesiog dirbu su OpenGL, daug skaitau knygu apie modernuji OpenGL, skaitau apie zaidimu fizika. Taciau kadangi dirbu vienas tai galbut tokiu rezultatu kaip Unity negaliu gauti, bet kazka panasaus kaip tie varikliukai gali padaryti ir pats be ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3278 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...