Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SampKlubas ?


Sound

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi Sveiki kadaese esu buves dares LV projekta bet man jis nepavyko buvau taip pat sumappines LV mieste pilnai,bet cia ira mano Firmene Taxi vieta =) manau labai patogia ir grazia :) ,Girdejau SampKlubas darys serveri su Las venturas miestu ir is neturejimo ka veikti sumappinau 1 darbeli jeigu patiks galesiu atsiusti :),Tai Ira (Taxi Darbo Vieta) "Vertinkite x/10"

Ivaziavimas.

6b87e29fa4b4afdfd0bc6c24bda7cfb4834.jpg

Ijeimas i Taxistu poilsio namuka.

4fea905a3a53359d5607d95103c95f23560.jpg

Ivaziavimas2. tas pats.

6381caab643d6a50b08d913ea04334c922.jpg

AFK vieta.

808c9ce5a90bca169e705e51f10f617e766.jpg

namuko dizainas2.

87b1924690455d444cd0ab0589c8da93736.jpg

Vaizdas is virsaus is kituos puses.

d30c9d07ffafcb73d3777952730456c3687.jpg

AFK.

7dc05bc6ebab2b4440458eafef863021687.jpg

Nuosavu masinu aikstele.

f45c9d7cea3e89766782c7c1e5024162159.jpg

x/10 ? :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

4/10 kodel?? JUGI AS PROFESIONALAS???

Vat todel kad cia gryna pieva, kam vila taxi firmai? Kam masinos taxi firmai? turi taxus ir vazineja... dar daug vardint ir vardint kam ta ugnis ant vilos? cia tau kas gauja? manau nuripinai kazkieno lv gauja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/10 kodel?? JUGI AS PROFESIONALAS???

Vat todel kad cia gryna pieva, kam vila taxi firmai? Kam masinos taxi firmai? turi taxus ir vazineja... dar daug vardint ir vardint kam ta ugnis ant vilos? cia tau kas gauja? manau nuripinai kazkieno lv gauja...

tu gal pavydi ? O_o kad as labai geros nuomones apie save ? man visiskai P*X*J ka tu cia rasai,jeigu moki geriau parodyk savu darbus :) o uz 4/10 aciu !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/10 kodel?? JUGI AS PROFESIONALAS???

Vat todel kad cia gryna pieva, kam vila taxi firmai? Kam masinos taxi firmai? turi taxus ir vazineja... dar daug vardint ir vardint kam ta ugnis ant vilos? cia tau kas gauja? manau nuripinai kazkieno lv gauja...

*Myliu SuperGames.lt* pusk tu naxuj ryzas uzpisai jau grynai mane !!!!!!!

Gausi įspėjima nesikeik.Taisykles paskaityk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
4/10 kodel?? JUGI AS PROFESIONALAS???

Vat todel kad cia gryna pieva, kam vila taxi firmai? Kam masinos taxi firmai? turi taxus ir vazineja... dar daug vardint ir vardint kam ta ugnis ant vilos? cia tau kas gauja? manau nuripinai kazkieno lv gauja...

tu gal pavydi ? O_o kad as labai geros nuomones apie save ? man visiskai P*X*J ka tu cia rasai,jeigu moki geriau parodyk savu darbus :) o uz 4/10 aciu !

Parodysiu su laiku :) Seip dabar net neturiu laiko sampui, hostingo reikalai , dar black opsa norisi palosti.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/10 kodel?? JUGI AS PROFESIONALAS???

Vat todel kad cia gryna pieva, kam vila taxi firmai? Kam masinos taxi firmai? turi taxus ir vazineja... dar daug vardint ir vardint kam ta ugnis ant vilos? cia tau kas gauja? manau nuripinai kazkieno lv gauja...

tu gal pavydi ? O_o kad as labai geros nuomones apie save ? man visiskai P*X*J ka tu cia rasai,jeigu moki geriau parodyk savu darbus :) o uz 4/10 aciu !

Parodysiu su laiku :) Seip dabar net neturiu laiko sampui, hostingo reikalai , dar black opsa norisi palosti.. :)

nu jo jo... Black cops tai gi pirmuoj vietoj :) o pastumti antroj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man visai patiko bet radau irgi keletą klaideliu 8/10

Nu jo prisipazistu =) ira klaideliu bet istaisiti galeciau :)

Šeip turim savo mapperius kurie dirbą tikrai gerai.Ir parodyt stengesi daug gražių darbu. Šeip tavo visai nieko tie darbeliai :)

Revan - Labai aciu uz palaikinima ir supratima. :beers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man visai patiko bet radau irgi keletą klaideliu 8/10

Nu jo prisipazistu =) ira klaideliu bet istaisiti galeciau :)

Šeip turim savo mapperius kurie dirbą tikrai gerai.Ir parodyt stengesi daug gražių darbu. Šeip tavo visai nieko tie darbeliai :)

Revan - Labai aciu uz palaikinima ir supratima. :beers:

Nėrą už ką tai visiems pasitaiko klaideliu kurios pasitaiso

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...