Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nintendo Wii nulaužimas


Eddie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tam, kad galėtum žaisti piratinius žaidimus.

Taip pat piratinius žaidimus galima pilnai žaisti internete (CoD: Modern Warfare, Black Ops).

O kaip jis pagauna interneta?Paprasčiausiai su nintendo nueinu prie PC ir pradedu siųstis?Ar gali būti,kad nulaužimas nepavyks ir palūš ir vien delto reikės kita Nintendo pirkti.Ar rizika,kad jis pats suges yra didelė?

O nuo Nintendo Wii,nuo Nintendo DSi nulaužimas skiriasi? Norėčiau apie jo nulaužima sužinoti.Ar išvis,bent eitu jį nulaužt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rizika atsiranda tik elektros dingimo atveju. Šiaip rizikos beveik nėra. Nulaužimo gidus gali rasti anksčiau minėtame puslapyje.

Nintendo Wii prie interneto jungiasi naudojant Wi-Fi. Norint žaisti žaidimus reikės arba DVD diskų su įrašytais žaidimais, arba išorinio kieto disko į kurį rašysi žaidimus.

Gali duoti man savo skype ir paaiškinsiu truputėlį plačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rizika atsiranda tik elektros dingimo atveju. Šiaip rizikos beveik nėra. Nulaužimo gidus gali rasti anksčiau minėtame puslapyje.

Nintendo Wii prie interneto jungiasi naudojant Wi-Fi. Norint žaisti žaidimus reikės arba DVD diskų su įrašytais žaidimais, arba išorinio kieto disko į kurį rašysi žaidimus.

Gali duoti man savo skype ir paaiškinsiu truputėlį plačiau.

Mano skype: baseuse

Vakare parašyčiau.Bet nesiskiria niekuom jeigu pas mane būtu ( modelis: ) Nintendo DSi?Ar vistiek viskas taspats vyksta ( Nulaužimas ) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
Rizika atsiranda tik elektros dingimo atveju. Šiaip rizikos beveik nėra. Nulaužimo gidus gali rasti anksčiau minėtame puslapyje.

Nintendo Wii prie interneto jungiasi naudojant Wi-Fi. Norint žaisti žaidimus reikės arba DVD diskų su įrašytais žaidimais, arba išorinio kieto disko į kurį rašysi žaidimus.

Gali duoti man savo skype ir paaiškinsiu truputėlį plačiau.

Mano skype: baseuse

Vakare parašyčiau.Bet nesiskiria niekuom jeigu pas mane būtu ( modelis: ) Nintendo DSi?Ar vistiek viskas taspats vyksta ( Nulaužimas ) ?

Ne,ne tas pats,nes taigi wii ir ds skiriasi visai valdymas,meniu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
Geriau patys nesilauzinekite.Jeika suklysite tai wii reikes mest lauka.arba jeigu pasiseks reiks nulauzti per naujo...

As bandziau pats nusilauzti nepavyko.bet laimei nereikejo mesti lauk wii

Nereikės mesti,nebent jei dings elektra ir Wii išsijungs.Tik reikia mokėti gerai anglų kalba,ir tiksliai instrukcijas nulaužimo sekti.

P.S. Pačio kaimynas nusilaužė pats,ir viskas veikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...