Peršokti į turinį

Hostinger.lt


Grimm

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

hostinger-728x90-1.gif

 

Sveiki mielieji!

Turbūt daugelis žinote Hostinger.lt, o daugelis ir ne. Esu vienas iš jų klientų Premium jeigu nežinote kas tai yra papasakosiu apie tai truputi vėliau apačioje. Kodėl rekomenduoju prisijungti prie jų paslaugų? Pirmiausia daugelis jūsų matau vis rašote tą patį per ta patį kur nemokamas hostingas, kur pigiau ir lengviau valdyti arba bent jau klausiate tai tikrai.

Jeigu buvote jų klientai ir sakysite, jog tai šūdas su jūsų nuomone būčiau sutikęs kiek ankščiau ir tai būtų gryniausia tiesa. Tačiau dabar visiškai nauja sistema, naujas valdymo pultas, nauji administratoriai ir aktyvi pagalba. Dabar kas 2 dienas galima sakyti į elektroninį laišką vis parašo administratorius kuris pasiteirauja ar viskas veikia tvarkoje, ar nematome kokių nors klaidelių ar reikia kur nors ką nors pagerinti ir panašiai! Bei siūlo pastovias akcijas kurios galima sakyti niekaip nesibaigia ir tai yra įdomiausia. Bet daugelis jūsų kartais gailite pinigų, o kartais neturite todėl hostinger siūlo nemokamas paslaugas puslapiems su ribotomis privilegijomis. O ypač jeigu turite domeną jie leidžia jį perkelti jų tinklalapį ir ten laikyti visiškai nemokamai!!!!!!

happy-icon.png

 

Premium vartotojai: Šie vartotojai tikrai skiriasi nuo nemokamų ypač savo privilegijomis ir administracijų pagalba! Jeigu turite premium paskyra iškarto pastebėsite, jog pagalbos sulauksite dvigubai greičiau + gaunate nuosava konsultantą kuris padeda spręsti problemas tiek kodines, tiek tinklalapio iškilusias. Gaunate konsultanto numerį, el. pašto adresą ir taip toliau.

Vienu žodžiu šie vartotojai neturi ribojimų ir jų kaina nėra didelė.

 

Registruokitės per mano nuoroda jeigu galite: http://api.hostinger.lt/redir/8130114

Taip užsiregistravę per mano nuoroda gausite taškų kuriuos galite keisti į prizus ir žinoma dar galėsite užsidirbti pinigų!!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip užsiregistravę per mano nuoroda gausite taškų kuriuos galite keisti į prizus ir žinoma dar galėsite užsidirbti pinigų!!

 

 

Papasakokite visiems apie Hostinger ir duokite jiems savo specialią rekomendacinę nuorodą, esančią puslapio apačioje. Paspaudus šią nuorodą ir užsiregistravus mūsų svetainėje, žmogus taps jūsų partneriu. Kai surinksite tam tikrą kiekį aktyvių partnerių, galėsite gauti įvairių dovanų, nemokamų paslaugų ar grynųjų pinigų.

 

 

FAKE AND GAY :) nereikia meluot taip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ah vargšelei jūs. -R3P už melavimą kai kada mane tiesiog prajuokinate lyg tai ką nors reikštu, bet esmė ne tame, jog rašote tokias pievas, o todėl, kad neįsiskaitote ir komentuojate.

*DeMo* - Visų pirmą man nereikia jokių nemokamų domenų aš jų turiu per akis ir įvairiausių, antras dalykas turiu tikrai nemažai taškų, bet jie visada prireikia. Dar vienas dalykėlis mačiau užmetei man +R3P ir iš kitų paskyrų parašei po komentarą ir uždėjai, bet tai ne esmė. Vienu žodžiu yra problema tame, jog jūs patys neįsiskaitote ką aš parašiau ir ką jie yra parašė. Užsiregistravę per pakviestą nuorodą gaunate +1 tašką kurį galite iškeisti į vieta, domeno priparkavimą, premium planą ar pinigus!!!

Aišku tu taškų reikia surinkti daugiau ir juos galite pažiūrėti aukščiau, tačiau patys neįsiskaitote ir kaltinat kitus. [iNFORMACIJA] - ten galit rasti viską.

 

Lukas - nerenku aš tų taškų ant domeno neapsimoka! Geriau rinkti taškus ant tikrų pinigų žiūrėsiu ar tikrai išmoka pinigus :D

Redaguota , nario Grimm
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)

Mielieji noriu pranešti blogą žinią neseniai perskaičiau, jog www.hostinger.in savininkas buvo sužalotas kažkokio nepilnamečio per konfliktą, pagal pateiktas naujienas rašoma, jog jam pasveikti jau mažai šansų ir smegenys yra mirusios ar kažkas panašaus....

Redaguota , nario Grimm
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielieji noriu pranešti blogą žinią neseniai perskaičiau, jog www.hostinger.in savininkas buvo sužalotas kažkokio nepilnamečio per konfliktą, pagal pateiktas naujienas rašoma, jog jam pasveikti jau mažai šansų ir smegenys yra mirusios ar kažkas panašaus....

Manau, kad niekam nesvarbu kas jam atsitiko,  geriau pranešk apie šita hosta naujienas arba išvis šito hosto, kad nebūtų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...