Peršokti į turinį

Platinu Tikra dabartinę versija GreyStreets.lt!


Dancer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Modifikacijos kūrėjas, ne Twinkle. Šio gm kūrėjas yra kažkas kitas iš šio forumo . Gm buvo perkelinėjamas iš SF į Miestelius o iš Miestelių į SF. Šaunu, duodu +rep.

 

 

Iš tikrų tai nežinau kas tas kūrėjas tikrasis nes tai nukopijavau iš GM. O dėl tų perkėlimu taip, taip buvo. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oh, god jūs su tais projektų modifikacijų platinimais...

Bet ir 10/10 projektas jai belekam moda dalina. Aš jau tiek modų turėjas, bet  dar nė vienas nete neatsirado. ( išskyrus Reno FC kurį jis pats ir paplatino )

Čj kiekvienam weberiui ir skype boto leidėjui po moda duoda. :D

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oh, god jūs su tais projektų modifikacijų platinimais...

Bet ir 10/10 projektas jai belekam moda dalina. Aš jau tiek modų turėjas, bet  dar nė vienas nete neatsirado. ( išskyrus Reno FC kurį jis pats ir paplatino )

 

Kame esmė buvo: Nupirko Savininką Skype: unni.lt: Susirado skripterį ir kai padarė skripteris tai ko norėjo jam nieko nesumokėjo, ir likom su serveriu ant ledo todėl sakau turėkit kas tik norit. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Modifikacijos kūrėjas, ne Twinkle. Šio gm kūrėjas yra kažkas kitas iš šio forumo . Gm buvo perkelinėjamas iš SF į Miestelius o iš Miestelių į SF. Šaunu, duodu +rep.

 

Klysti, kurėjas Twinkle_Toes. O dar tiksliau tai LRG > APINE > BRIDGETOWN > GREYSTREETS. Bet daugiausiai darbo šiame mode Twinkle. 

 

Oh, god jūs su tais projektų modifikacijų platinimais...

Bet ir 10/10 projektas jai belekam moda dalina. Aš jau tiek modų turėjas, bet  dar nė vienas nete neatsirado. ( išskyrus Reno FC kurį jis pats ir paplatino )

Čj kiekvienam weberiui ir skype boto leidėjui po moda duoda. :D

Turėjo ta moda tik vienas žmogus, poto pardavėm jį o kai patenka į kitas rankas, tai ir dži dži. 

Redaguota , nario Borya
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O BridgeTown / SAMG GM kurė Twinkle.. Nežinai, tai gal nebesakyk?

Tu gal nejuokink :D ? ... Dar pats Twinkle man sakė, kad nėra toks scripteris, kad sukūrtų savo gm nuo 0. Tai pat buvau GreyStreets.Lt komandos narys, ( Globalus.Moderatorius ) . Būdamas komandos čhate, tiek mačiau susirašinėjimų apie šį Gm. Todėl galiu garantuoti , kad tai nėra pačio Twinkle kūrtas GM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal nejuokink :D ? ... Dar pats Twinkle man sakė, kad nėra toks scripteris, kad sukūrtų savo gm nuo 0. Tai pat buvau GreyStreets.Lt komandos narys, ( Globalus.Moderatorius ) . Būdamas komandos čhate, tiek mačiau susirašinėjimų apie šį Gm. Todėl galiu garantuoti , kad tai nėra pačio Twinkle kūrtas GM.

Paskaityk aukščiau. Parašė Borya

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Modifikacijos kūrėjas, ne Twinkle. Šio gm kūrėjas yra kažkas kitas iš šio forumo . Gm buvo perkelinėjamas iš SF į Miestelius o iš Miestelių į SF. Šaunu, duodu +rep.

 

Gal tu geriau nekomentuok jeigu nes įsitikinęs, daug dirbo žmonių prie modifikacijos, tačiau Twinkle daug daugiau darbo įdėjo į šią modifikaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...