Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Laukiam SKIDROW CRACK [ GTA V ]


♣ магte

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Manau kad reikia palaukt dar crack ne kelias dienas o kelias savaites nes greitai TIKRAI labai abejoju kad jau bus tik po isleidimo. Cia panasiai kaip FIFA 15 ar BF HARDLINE. Taip pat sake kad po isleidimo bus crack bet jo vis dar nera (Normalaus veikiancio crack).  :) O siap tai geriausia manau butu pirkt zaidima nes story mode pabaigsi tiesiog tada vazinesim ir darysim nesamones ir crackintas MP rezimas nemanau kad lengvai pasileis :/ Bet kaip ir dauguma as tiesiog noriu istestuoti savo PC ar man paves ir apsimokes pirkt kai bus kokia akcija ar nusipirkti is zmogaus. Cia tik mano nuomone PEACE  :taika:

Redaguota , nario dVb
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau kad reikia palaukt dar crack ne kelias dienas o kelias savaite nes greitai TIKRAI labai abejoju kad jau bus tik po isleidimo. Cia panasiai kaip FIFA 15 ar BF HARDLINE. Taip pat sake kad po isleidimo bus crack bet jo vis dar nera. :) O siap tai geriausia manau butu pirkt zaidima nes story mode pabaigsi tiesiog tada vazinesim ir darysim nesamones. Crackintas MP rezimas nemanau kad lengvai pasileis :/ Bet kaip ir dauguma as tiesiog noriu istestuoti savo PC ar man paves ir apsimokes pirkt kai bus kokia akcija ar nusipirkti is zmogaus. Cia tik mano nuomone PEACE  :taika:

 

Na as irgi tiesiog noriu isbandyt ar paeis ant pc, seip tik story mode ir zadu zaist ant pc, nes turiu gta v ant ps3, tad nelabai apsimoka pc pirkt :D Aisku jai pc paves ir visa kita, tai gal ir nusipirksiu..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusipirkit steam ir galesit online, ir offline... Geriausias būdas.

Gerai tu nusiperki GTA V :D O pasirodo tavo PC nepaveza zaidimo arba turi zaisti su low settings kas tikrai nera idomu :D Pavyzdziui as asmeniskai ziurejau GTA V req ir lyginau su savo req ir man kelia nerima mano GPU kad gali but taip kad strigs ir turesiu zaist low settings. TAI DAR KARTA PASIKARTOSIU DAUGUMA NORI ISBANDYTI SAVO PC SU GTA V (na bent jau as taip darysiu nes cracked TIKRAI TIKRAI nebus idomu zaist :D :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne. Crack dar greit nesitikekit reikia. Nemanau kad tik po isleidimo paims ir nucrackins. Dabar gi update pastoviai bus ir taip toliau.. uz savaites gal uz menesio. Jei jau nekantraujat zaist tai pirkit kaip Danielius sake rami galva tada :D;)

Ai kol cracko nebus tol nieko nesisiūsiu ir taip internetas nera auksinis

 

, tai siūs kokias tris ar keturias dienas  :D palauksiu kol koks skidrow cracka išleis, pažaisiu žiūrėsiu kaip velka ir jai viskas sklandžiai ant ultra setings kaip ir teoriškai tūrėtų tada tikrai nusipirksiu gta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...