Peršokti į turinį

New Line ant MASM 32bit Assemblerio


z4m

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Tai ir bandžiau return bei newline ASCII kodus :)

Aš prašiau pagalbos dėl papraščiausios klaidos C# MySqlException was unhandled Nei vienas negalėjo padėt... O tu čia dar kažką nagliau klausi... Žmogau... Pagalbos ieškai tikrai ne šitam forume kuriam turėtum... Jei tiesiai švieisiai mano nuomonė tai čia durnių kompanija susidėsi, vienas naujokas kitam patarimus dalina

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prašiau pagalbos dėl papraščiausios klaidos C# MySqlException was unhandled Nei vienas negalėjo padėt... O tu čia dar kažką nagliau klausi... Žmogau... Pagalbos ieškai tikrai ne šitam forume kuriam turėtum... Jei tiesiai švieisiai mano nuomonė tai čia durnių kompanija susidėsi, vienas naujokas kitam patarimus dalina

offtopic: tik dabar supratai? čia ne programuotojų forumas, čia geimerių forumas.

 

į temą: bandyk googlint.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

offtopic: tik dabar supratai? čia ne programuotojų forumas, čia geimerių forumas.

 

į temą: bandyk googlint.

Nepamenu rašęs jog tik dabar supratau :song: O tavo epikinis komentaras su pačia geriausia mintim "eik googlint" manau jis jau tai seniausiai padaręs​

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki :)

Ačiū už atsakymus, bet geriau be agresijos pabandom :)

Be to, taip ir neparašiau kad radau atsakymą į šį klausimą:

kai rašdavau kintamuosius (ar nekintamieji, nežinau kas čia :D) į tą 'db' eilutę gal darašydavau kad baitų nėra, o reikėdavo darašyt newline baitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...