Peršokti į turinį

C++ pagalba (10 klasė )


airiux140

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Duotas skaičius 'm' . Parašykite programa, kuri skaičiuotu kiek šiame skaičiuje yra skaitmenų iš kurių jis yra dalus.

 

2. Parašykite programą, kuri skaičiuotų skaičiu nuo m iki n kvadratu ir kubu suma.

 

P.S neturiu to algoritminio mąstymo, tad be šansu man, gal kas padėtu ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lol, pas mane 10 klasėj duoda nurašinėt nuo knygos į codeblocką ir už tai rašo pažymį. :D

 

Bet per egzaminą irgi galvoji, kad leis nurašyti nuo knygos ir į programą ? :) Juokais juokais, bet taip ir trūksta pasauliui "programuotoju". :) Pajuokavom, gana, taigi, laukiu pagalbos, kas galėtu išspręsti mano pora C++ uždavinių, kadangi kaip sakiau, kad neturiu algoritminio mąstymo ir dėlto susiduriu su kiblumais. :)

 

Uždaviniai:

  1. Duotas skaičius 'm' . Parašykite programa, kuri skaičiuotu kiek šiame skaičiuje yra skaitmenų iš kurių jis yra dalus.
  2. Parašykite programą, kuri skaičiuotų skaičiu nuo m iki n kvadratu ir kubu suma.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...