Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gavau OSRS baną.


Galgaldas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3308 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Gavau OSRS baną už botinimą, botinęs buvau kaip susikūriau accountą, poto sugalvojau nebebotinti kokia savaite, ir taip išėjo, kad išėjau su draugais po picą suvalgyti ir palikau botą ant 2h, jeigu tiksliai be 8minučių 2h, ir tada automatiškai išsijungti kompas turėjo, viskas taip ir buvo, o kita dieną gavau baną. Įmanoma nusiimti baną kažkaip? Jeigu taip, ką būtent reikia rašyti supportui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada ymanoma gauti unban,kaip ir atgauti acc. Tiesiog reikia pasistengti rašant laišką. ;)

 

Aš dėl to ir pats esu gan daug įsitikinęs, bet maždaug ką reikia rašyti tiems JAGEX Supportams, kokius pagrindinius aspektus, tikrai manau neapsimoka rašyti apsiverkusį laišką, kad aš tikrai nebotinau, gal kokius įrodymus pateikti ar pnš. Jeigu kas susidūrėt, padėkit a. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vsio! Jau neužpraiti metai, kaip už bano gavimą parašius laišką gausi unban'ą. Jie dabar gaudo bot'us labai atsakingai, daug visokių taktikų žinau, bet čia ne tai svarbu, jei tave pagavo, tai kurkis naują ACC, nes šito ACC, kaip ir nebėra.. 

 

Supratau. Naujo account'o tikrai nesikursiu, visiškai nematau įdomumo lošti nuo 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad ten max 1 dienos darbas pasikelt 3-50 combat... Nėra kas veikt, susikurk account ir kelkis po biški. Pats taip dariau.  :P

 

Max 1 dienos darbas? Nu nebent kalbi apie 24h, man visiškai nėra įdomumo tai daryti, plius aš ne combata keldavau, o skilindavau, nes visiškai neįdomu combatą kelt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3308 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...