Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4063 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Projektas žlugo dėl Kęstučio nes Gediminas nebegalėjo susisiekti su Kęstučiu ir visas pelnas ėjo Kęstučiu ir Kęstutis neduodavo jau kelis mėnesius pelno Gediminui. Ir Kęstutis nebedarė jau ilga laiką, atnaujinimu ir taip toliau. Bet pagalvojąs gerai Gediminas jį galėjo išmesti, ir išrinkti nauja administratorių, kuris mokėtu elgtis, ir būtų gan patikimas ir aktyvus ir jie būtų dar ilgą laiką gyvavę. Sėkmės Gediminai atidaryk ta serverį ir pasieksi dideli vėl žmonių skaičių. O ant Kęstučio aš dejas sugadinai visa TGP-LIFE.LT Projektą, visiems serverio žaidėjams. 

Projektas žlugo dėl Kęstučio nes Gediminas nebegalėjo susisiekti su Kęstučiu ir visas pelnas ėjo Kęstučiu ir Kęstutis neduodavo jau kelis mėnesius pelno Gediminui. Ir Kęstutis nebedarė jau ilga laiką, atnaujinimu ir taip toliau. Bet pagalvojąs gerai Gediminas jį galėjo išmesti, ir išrinkti nauja administratorių, kuris mokėtu elgtis, ir būtų gan patikimas ir aktyvus ir jie būtų dar ilgą laiką gyvavę. Sėkmės Gediminai atidaryk ta serverį ir pasieksi dideli vėl žmonių skaičių. O ant Kęstučio aš dejas sugadinai visa TGP-LIFE.LT Projektą, visiems serverio žaidėjams. 

Na ką visko būna kai nesutaria pgr. administracija. Projektas išties geras buvo :) Šiaip galėtu Gediminas nenuleist ranku ir toliau eiti kartu su savo projektu :) Sėkmes gyvenime nors tiek palinkėsiu :)  

Žmoniu pateikta apie mane REKOMENDACIJA !!!

 

50f45d2e403bfc28177826033b7f21d6942.png

(redaguota)

Tai kad tai jau senai aišku. O aprašymas del konkurso.

"Maloni administracija" taip, taip.. Ta pati kuri bent każkiek "rūpinasi" žaidėjais.

Aprašymas puse velnio. Bet vistiek seniau buvo kiti laikai, kai buvo malossi, rycka, dainius ^^

Visiškai su tavimi sutinku,būvo Dainius buvo geras serveris darab tai šš.

Redaguota , nario Dauge
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4063 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...