Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.8.1] minecraft serveris MCLG pristatymas [jau veikiame]


Arunce

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kam man kažką įrodynėt?

 

 

Tai tada atsakyk man į vienintelį klausimą ir aš čia nesilankysiu šioje temoje - Kodėl aš turėčiau pasirinkti jūsų serverį o ne viena iš kitų tūkstančių kuriuose yra panašūs pluginai ?

Jei tau plugin'ai yra svarbiausias kriterijus, tai manau pats jau ir atsakei į savo klausimą :) Mes neverčiame žaidėjų eiti žaisti pas mus, mes tiesiog pristatėme savo serverį. O kaip ir rašė WhiteFox, žaidėjas yra laisvas žmogus, jis renkasi kur eis žaisti. Sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

 

Už vakar buvau apsilankęs šiame serveryje. Noriu apsakyti savo nuomonę.

Jei kažkam nepatiks ką parašiau, prašiau mane suprasti - visi turim skirtingas nuomones apie viską...

 

  1. Patiko idėja jog pinigai yra vanilla "Emeraldai", shopkeeper pluginas tikrai pagyvina serverį ir serverio ekonomika tampa tikrai unikali, nei kitų serverių kur viskas yra varoma "/money" varikliuku. Užsidirbi emeraldų, neši juos iškeisti į tą ką nori - SMAGU!
  2. Serverio atsiradimo vieta galėtų būti įdomesnė, bet tik iš jos išėjus atsiveria didelio miesto atvaizdas! Labai nustebino, nes to tikrai nesitikėjau pamatyti. Nors ir matau jog dalis pastatų yra schemos - mano žaidimo kokybė dėl to nebuvo paliesta.
  3. Komanda /verslai man pasirodė labai stipri, nes pagelbėja naujokams, kurie nežino kuo užsiimti, kaip užsidirbti.
  4. Klasės!! Pagaliau radau serverį kuriame nenaudoja senai nusibodusio MCMMO įskiepo. Čia iš tiesų matosi jog savininkas stengėsi atkurti kažką tikrai linksmo iš MMORPG tipo žaidimų.
  5. Tikrai labai nustebino viskas mane, bet šiandien nebeturiu laiko kada komentuoti!

Visiems iki ir sekmės šiam serveriui ir jo visai administracijai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, na serveris yra tikrai isskirtinis nuo lietuviu serveriu, bet nuo uzsinieciu serveriu nelabai. Serverio idejos gan geros, taciau prastai igyvendintos. Klases labai ne subalansuotos (pvz lankinkas yra silpiausia klase is visu, nes skillai visi beverciai, palyginus su kariu, kuris turi heal). Galetu padaryti, kad lankininkas pvz. galetu daryti is lanko x2 daugiau DMG, negu karys ar magas. Arba isvis, kad tik lankininkas galetu naudotis lanku. Bosai ir monstrai (dungeonuose) irgi ne subalansuoti. Kapoji vora 0 LVL gauni 1xp ir sieno. Kapoji 1 LVL zombi biski ilgiau ir gauni 1xp ir siena, kapoji 3LVL zombi dar ilgiau ir gauni 1xp ir siena ir labai retai emeralda viena. Bosai, na bosai irgi panasiai kapoji bosa (ten po tiltu ar kur), kapoji kokias 3-5min, ir gauni sieno ir 1xp, wow ane ? Bosas po ledu (golemas), kapoji irgi gan ilgai ir gauni 4xp ir sieno biski daugiau, wow jau net 4 xp. Galeciau vardinti ir vardinti. Tai greiciausia ir apsimokiausia butu kapoti LVL 0 vorus nors ir butum 20 lvl. Ekonomika labiau subalansuota manyciau is visko. Bugu irgi ne truksta cia. Nematomi monstrai, pozemiu buginimas (afk budamas pozemiuose gali mirti, jei yra kitas zmogus ten ir moka bugint), itemai nesi stackinasi. Informacijos irgi truksta, pvz kad yra 2 atskiri lygiai, rankup lygis ir klases lygis. Kaip lygi keltis irgi neparasyta niekur, ir pns.

Yra dar daug dalyku, kuriu nespejau apziureti, bet mano nuomone serveryje reikia dar daug tobulinimo, taciau jei patobulinsite dauguma dalyku, sulauksite manau daugiau zaideju, negu dabar.

 

p.s. atsiprasau uz gramatines klaidas ir nelietuviskas raides, zinau kad dauguma gali supykti ir net neskaityti del gramatiniu klaidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, na serveris yra tikrai isskirtinis nuo lietuviu serveriu, bet nuo uzsinieciu serveriu nelabai. Serverio idejos gan geros, taciau prastai igyvendintos. Klases labai ne subalansuotos (pvz lankinkas yra silpiausia klase is visu, nes skillai visi beverciai, palyginus su kariu, kuris turi heal). Galetu padaryti, kad lankininkas pvz. galetu daryti is lanko x2 daugiau DMG, negu karys ar magas. Arba isvis, kad tik lankininkas galetu naudotis lanku. Bosai ir monstrai (dungeonuose) irgi ne subalansuoti. Kapoji vora 0 LVL gauni 1xp ir sieno. Kapoji 1 LVL zombi biski ilgiau ir gauni 1xp ir siena, kapoji 3LVL zombi dar ilgiau ir gauni 1xp ir siena ir labai retai emeralda viena. Bosai, na bosai irgi panasiai kapoji bosa (ten po tiltu ar kur), kapoji kokias 3-5min, ir gauni sieno ir 1xp, wow ane ? Bosas po ledu (golemas), kapoji irgi gan ilgai ir gauni 4xp ir sieno biski daugiau, wow jau net 4 xp. Galeciau vardinti ir vardinti. Tai greiciausia ir apsimokiausia butu kapoti LVL 0 vorus nors ir butum 20 lvl. Ekonomika labiau subalansuota manyciau is visko. Bugu irgi ne truksta cia. Nematomi monstrai, pozemiu buginimas (afk budamas pozemiuose gali mirti, jei yra kitas zmogus ten ir moka bugint), itemai nesi stackinasi. Informacijos irgi truksta, pvz kad yra 2 atskiri lygiai, rankup lygis ir klases lygis. Kaip lygi keltis irgi neparasyta niekur, ir pns.

Yra dar daug dalyku, kuriu nespejau apziureti, bet mano nuomone serveryje reikia dar daug tobulinimo, taciau jei patobulinsite dauguma dalyku, sulauksite manau daugiau zaideju, negu dabar.

 

p.s. atsiprasau uz gramatines klaidas ir nelietuviskas raides, zinau kad dauguma gali supykti ir net neskaityti del gramatiniu klaidu.

Sveikas, smagu isgirsti tokia nuomone, atsiprasau, kad rasau be lietuvisku raidziu, bet labai tingis. Noreciau paneigti daugeli tavo argumentu. 

1. Lankininko klase buvo stipriausia, kai eidavo 1vs1 pries kari (kol buvo klases tik karys ir lankinkas) lankinkas i vienus vartus kari padedavo, bet dabar pastiprinom kario klase ir jis atitinka lankininka ir kitas klases, nes jeigu tu moki saudyt tai ir to kario neprileidi tai labai greitai ji nugalesi.

2. Monstrai ir bosai dabar subalansuoti, sita nesenai padare Lukas (xp atzvilgiu). Del drop emeraldu wheato ir panasiai tai viskas ok. Tas bosas "po tiltu" tikrai meta daug visko pvz: emerald blocku apie 10, 1-2 stack emerald, sponge ir panasiai tad cia bedu nera. 

3. Del mirimo pozemiuose jau sutvarkyta, o, kad bugina zmones tai mes juos stipriai baniname ar bent jau duodame ispejimus, del nematomu padaru tai galiu pasakyt tiesiai sviesiai pirma kart toki dalyka girdziu. 

4. Item stackinima turbut tvarkysim labai greitu momentu, tiksliau Lukas tvarkys. Bet ji paciam galima padaryt, kad stackintus tiesiog ismeti daiktus kurie nesistackina ir vel juos pasiemi.

5. Del informacijos taip zinom, kad truksta, bet su laiku padarys Agnius video, norim kokybes geros ir, kad idomu butu ziuret todel viskas juda letai, beto visi kazka veikia kas studijuoja, kas mokos, kas dirba.

Del tobulinimo, mes tam ir gyvenam, kad tobulet, kiekvienas turi gyvenime turet motyva, turime ir mes :).

Aciu uz tavo nuomone. Iki. P.s. pakviesk mane i skype ign.as26 ir parasyk kiek reklama kainuoja. :)

Redaguota , nario WhiteFox
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...