Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MacTavish* Galerija


MacTavish*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 73
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Tau pačiam pirmas sigas nebaisus ? Veidas suvarytas, efektų normalių nėra, apšvietimo, kokybės ir t.t. irgi nėra. Nenoriu lipt ant galvos, bet man tai baisu.

As jeigu ka gerai nemoku GFX... jmj nesijausk belekoks GFX'eris. :bad: o apsvetima tycia padares esu.

Kas iš to, kad nemoki gerai GFX'int ? Tai žiūrėk ką rašau ir taisyk klaidas, o ir nesijaučiu belekoks GFX meistras, bet už tave kur kas geriau kuriu.

P.S. Jei ten apšvietimas tai aš balerina.

Ka tu cia nusisneki man tavo nuomone neidomu... isvis net nepostink cia.

Naujas darbas biski jau sitas nesigavo.

Tie balti plėmai ir nesulyginti geltoni plėmai ( Ar kaip juos čia pavadinus ) visą darba gadina.Ir šiaip kažkaip nesulyginta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nemoki priimt kritikos, tai trink galeriją, kažkoks vaikas man nepradės ironizuot ir nurodinėt ką daryt :)

Vaikas tu nors zinai kiek man metu nepostink cia tik niekam neidomu tavo nuomone.

Jaa, tau 20 ir tavęs bijau, nu nieko, jei noręsi kažką paspręst susiskambinsim ;)

rasyk i skype neflodines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...