Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas patyręs Garry's mod serverio kūrėjas.


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3314 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlau jums dirbti prie Garry's mod serverio. Šiam serveriui skiriame http://lightrp.net domeną ir SSH userį su reikiamais resursais sukurti serveriui, FTP svetainei ir MySQL serveriui ir svetainei. Kursite tik VIENĄ serverį. Jei šis serveris pasiseks, galėsite kurti ir kitus serverius, nebūtinai Garry's mod!

 

Prisijungiant prie lightrp.net tapsite ir laikiux.lt dalimi, nes pasiūlymas iš laikiux.lt :)

 

Serverinė yra pas mus pačius namuose, laikoma ir išlaikoma interneto 500 mbit linija.

Kaip ir sakiau jums užteks resursų sukurti garry's mod serveriui. Bent 32 žaidėjų serverį tai tikrai :)

 

Kontaktai:

 

skype:prefixas

steam: http://steamcommunity.com/id/theprefix/

 

Pageidautina, kad būtų DarkRP :)

 

Ir reikalingi tik žaidžiantys garry's mod ir suprantys ką kuria, o ne bėga pvž ieškoti iš kitų. Bei serveris turėtų turėti Donators statusus, kad serveris atsipirktų, bet bankroto tikrai nėra :) Iš pelno gausite 50%

 

Kodėl patys neapsiemame? http://server.laikiux.lt/ pasižiūrėkite ir gal suprasite patys, kad turime pakankamai veiklos tvarkytis.

 

Galite ir pasiūlyti mums kokį kitą variantą, turiu omenyje kurti kitokį serverį, pvž Kal-Online :) bet Counter-Strike/Minecraft/Samp serverių kūrėjų mums tikrai nereikia.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

laikiux ir dar darkrp... Blogiau jau būt negali...

Tai yra laikiux dalis, bet nereiškia, kad laikiux. Atskiroje svetainėje viskas, atskirtas projektas. Visai kaip rust.lt dabar.... Tik šis DarkRP turėtų būti angliškas, o ne lietuviškas ;) O tai reiškia, kad ir svetainė turėtų būti anglų kalba.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai yra laikiux dalis, bet nereiškia, kad laikiux. Atskiroje svetainėje viskas, atskirtas projektas. Visai kaip rust.lt dabar.... Tik šis DarkRP turėtų būti angliškas, o ne lietuviškas ;) O tai reiškia, kad ir svetainė turėtų būti anglų kalba.

 

Hello bro, tu buvai gamenation atsakingas už cs serverius, mcnation.lt dirbo Radza, bei aš. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hello bro, tu buvai gamenation atsakingas už cs serverius, mcnation.lt dirbo Radza, bei aš. :)

 

Pirmą kart tave matau, kas čia per pilietis būsi? gamenation.lt buvau atsakingas, bet kurį laiką tvarkėm su radza ir kzkas mcnation.lt servą / web.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš Protent, neprisimeni?

Ne? Turbūt paskutinėj serverio versijoj atėjai į adminus, nes aš mcnatione buvau per du kartus adminas (atsidūriau  mcnation per kažkurio projekto suliejimą , nuėjau į laikiux, išėjau iš laikiux sukurdamas savo projektą gamecorp.lt ar globalgaming.lt, grįžau į mcnation). Jeigu nori toliau aiškintis pm.Stop off topic...

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3314 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...