Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ieškau Mu-Online serverio , be lagg.


NICKO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4819 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabartiniai serveriai nelagine niekados, nebent jų admin'ai buna jauni žmonės(vyresni protingesni, supranta, jog jeigu servas lagina, jo geriau iš viso nekūrti.), laikantis serva ant sukriošusio PC namie. Bet taip būna retai, o jeigu būna aš į tokius servus nosies nekišu. Pats asmeniškai dabar lošiu 97d.iqc.lt <- normalus max rate servas, su sena versija. Man tai nekliudo, +servas naujas, tai ir trinuos ten.

O apie tavo pasisakyma "ieškau servo, kur galėčiau būti GM", tai nieko pasakyti negaliu, man tokie pareiškimai apgailėtini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabartiniai serveriai nelagine niekados, nebent jų admin'ai buna jauni žmonės(vyresni protingesni, supranta, jog jeigu servas lagina, jo geriau iš viso nekūrti.), laikantis serva ant sukriošusio PC namie. Bet taip būna retai, o jeigu būna aš į tokius servus nosies nekišu. Pats asmeniškai dabar lošiu 97d.iqc.lt <- normalus max rate servas, su sena versija. Man tai nekliudo, +servas naujas, tai ir trinuos ten.

O apie tavo pasisakyma "ieškau servo, kur galėčiau būti GM", tai nieko pasakyti negaliu, man tokie pareiškimai apgailėtini.

Ar tu offtopice vaikas gali patylėt renka Postus aš klausiu kas galėtų rašau kad esu patyręs kitiems tiek užtenka,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabartiniai serveriai nelagine niekados, nebent jų admin'ai buna jauni žmonės(vyresni protingesni, supranta, jog jeigu servas lagina, jo geriau iš viso nekūrti.), laikantis serva ant sukriošusio PC namie. Bet taip būna retai, o jeigu būna aš į tokius servus nosies nekišu. Pats asmeniškai dabar lošiu 97d.iqc.lt <- normalus max rate servas, su sena versija. Man tai nekliudo, +servas naujas, tai ir trinuos ten.

O apie tavo pasisakyma "ieškau servo, kur galėčiau būti GM", tai nieko pasakyti negaliu, man tokie pareiškimai apgailėtini.

Ar tu offtopice vaikas gali patylėt renka Postus aš klausiu kas galėtų rašau kad esu patyręs kitiems tiek užtenka,.

1. Man 100% daugiau metų už tave, tai savo kreipinius pasilik sau. 2. aš post'ų nerenku, o tik atsakau į klausimus, jeigu ringčiau post'us tikrai nemanau, jog jų pas mane būtų net 177 per metus. 3. Jeigu manai, kad parodydamas, kaip moki "vartyti" ir atsikirtinėti žmonėmis, tapsi protingesnis ir tave kažkas norės imti į GM'us, tai galvok per naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako vyresnis :D

Tau 15, man 22(aš vaikas?). Tu per dieną parašai minimum 5 post'us, as 0,5 post'o(aš renku žinutes?). Tu stengies mane įžeist pavadinęs mane vaiku, nors pats mažas berniukas esi(aš ne vyresnis?). Tavo manymu aš offtopic'inu, nors pats tą dabar darai(o ką tu dabar darai?). Aš nekalbu apie tavo parašą "Padėjau? duok +rep", kurį šiandien pasikeitei, matyt, susigėdęs, kad truputį per vaikiška, kaip 15mečiui gyventi su tikslu šiam forum'e suringti daug daug rep, kad būtum "kietas".

Kaip ten bebūtų, žinau iš patirties, kad su mažais vaikais kažką diskutuoti/ginčytis dažniausiai yra beprasmiška nes Jūs tiesiog įpratę elgtis taip: kažkas Jums nepatinka, pasiunčiat n... Laido riterio savigarba pakyla ir jau buni "kietas". Būtent dėl šitos priežasties nebekomentuosiu tavo pasisakymų, o kad bet kuris geresnio servo admin'as perskaitęs šiuos post'us supras, kad toks GM'as serve tik kenktu, tai yra faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako vyresnis :D

Tau 15, man 22(aš vaikas?). Tu per dieną parašai minimum 5 post'us, as 0,5 post'o(aš renku žinutes?). Tu stengies mane įžeist pavadinęs mane vaiku, nors pats mažas berniukas esi(aš ne vyresnis?). Tavo manymu aš offtopic'inu, nors pats tą dabar darai(o ką tu dabar darai?). Aš nekalbu apie tavo parašą "Padėjau? duok +rep", kurį šiandien pasikeitei, matyt, susigėdęs, kad truputį per vaikiška, kaip 15mečiui gyventi su tikslu šiam forum'e suringti daug daug rep, kad būtum "kietas".

Kaip ten bebūtų, žinau iš patirties, kad su mažais vaikais kažką diskutuoti/ginčytis dažniausiai yra beprasmiška nes Jūs tiesiog įpratę elgtis taip: kažkas Jums nepatinka, pasiunčiat n... Laido riterio savigarba pakyla ir jau buni "kietas". Būtent dėl šitos priežasties nebekomentuosiu tavo pasisakymų, o kad bet kuris geresnio servo admin'as perskaitęs šiuos post'us supras, kad toks GM'as serve tik kenktu, tai yra faktas.

Ką tu čia postus renki? .. Klaidų kiek pripisęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

mu-Sah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B):shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok: :pistols: :pistols: :pistols: :pistols: :pistols: :pistols: :pistols: :pistols: :pistols: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :liuxas: :taika::taika::taika::taika::taika::taika::taika::taika::nice::nice::nice::nice::nice::nice::mucha::mucha::mucha::mucha::D:D:D:D:D:o:o:o:o:o:o:P:P:P:P:P:woot::woot::woot::woot::kiets::kiets::kiets::kiets::kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4819 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...