Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SFVG.LT ` San Fierro Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3332 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SFVG.LT - Tai serveris kuris nežada būti unikalus, ar kitoks įspūdingas. Mes pažadame tik tiek, kad darysime viską kad žaidėjams būtų smagu žaisti - stengsimės atkurti kuo panašesnį žaidimą į tikrą gyvenimą. Dviračio išradinėti irgi nežadame, serverį darysim patogų žaidėjams, t.y. kuo mažiau apkrauti serverį, įdėti tik būtinas sistemas ir nepalikti klaidų(bug`ų). Pažadame kad serveryje NEBUS korupcijos (sistemos draugas padeda draugui). Čia visi žaidėjai turės lygias galimybes užimti tam tikras pareigas. Šiuo metu forume vyksta atranka į forumo moderatorių, VIP prižiūrėtoją ir į visų darbų direktorius, tačiau su laiku rinksime daugiau prižiūrėtojų, kursime daugiau darbų ir žengsime tolyn. Iš serverio sau pelno darytis nenorime, tad čia bus dažnos atrankos į serverio administraciją, bet žinoma, neaktyvi, prastai dirbanti ar taisyklėms nusižengianti administracija bus šalinama. Šiuo metu serveris dar neturi savo logotipo, tačiau dienų bėgyje jis turėtų atsirasti. Serveryje jau šiuo metu yra padaryta daug pagrindinių sistemų (Verslų,namų, automobilių ir daug kitų). Tačiau šio to trūksta, modifikacijos paruošta maždaug 80%. Didžiausias trūkumas MAPP'eris, nes serveryje trūksta kelių mapp darbų kurie šiuo metu po truputėlį ruošiami. Pas mus dauguma atnaujinimų bus atsižvelgta į žaidėjų idėjas, bei žinoma pastebėtas klaidas. Beje, tikrai nebandysiu nuslėpti - serveris darytas nuo apine.lt modifikacijos, sakykite ką norite dėl šio dalyko, didelio skirtumo nebus, aš pasirinkau šitaip, manau tiek man, tiek serverio žaidėjams nuo to bus tik geriau.

 

Pagrindinė mūsų serverio informacija, tokia:

 

Serverio svetainė - www.sfvg.lt/forumas

Serverio IP - samp.sfvg.lt:7777 (serveris užrakintas)

TEAMSPEAK3 IP - ts.sfvg.lt(ruošiamas, tačiau galima užeiti)

Savininko SKYPE- sfvg.info

Planuojamas serverio startas - Balandžio pradžioje

Projektas ieško - MAPP'erio

 

 

Na, o čia įkelsiu keletą serverio mapp darbų.

 

Atsiradimo vieta.

f59a50a45f434ea118b490fe00ee1c2a416.png

Tr.Salonas

7be79aa13ce1da93880354cff3b69c14801.png

Taksi įmonė

4fcb131b77f3af0e885561eff20a90a7600.png

 

 

Aprašymas dar keisis ir tobulės su kiekviena diena

www.SFVG.LT

 

banneris.png

Redaguota , nario JWhite
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabūtumėte forume, jokios sėkmės nelinkėtumėte. Kažkokį paimė į komandą Matt_Federov ir jis keičia žinutes[mano] į nesąmoningas [įžeidžiančias]. Keikiasi, kad pasakė ką mano paprasta žaidėjas. [citata: Tai kaip supratau, paėmėt platintą modą, ir bandot perkurt ? Aišku. Nu sėkmės, jeigu prireiks pagalbos - raštelk. Jis atsakė: aš mapperis *Myliu SuperGames.lt*] . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabūtumėte forume, jokios sėkmės nelinkėtumėte. Kažkokį paimė į komandą Matt_Federov ir jis keičia žinutes[mano] į nesąmoningas [įžeidžiančias]. Keikiasi, kad pasakė ką mano paprasta žaidėjas. [citata: Tai kaip supratau, paėmėt platintą modą, ir bandot perkurt ? Aišku. Nu sėkmės, jeigu prireiks pagalbos - raštelk. Jis atsakė: aš mapperis *Myliu SuperGames.lt*] . 

Visados galima kreiptis į serverio pagrindine administraciją, o neverkti supergames forume :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės, gal ir pavyks kas nors, tik problema dėl modo neunikalaus, bet Luckau ir Ignai. Sėkmės jums su projektu kuo didžiausios.

Tik ta stotis man atrodo, vapšie netekstūrina, o wang cars tai jau per daug tos raudonos ryškios spalvos. O taksai tai neblogai atrodo.

GL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

spaw vietą tai netinkama reikėtu tuos medžius išimti nes perdaug tu medžiu bet anyway sekmės jums.

Viskas bus savo laiku, jeigu iškarto padarysim tobulai, tai ką atnaujinimam daryt?:) žinoma juokauju

 

 

Sėkmės, gal ir pavyks kas nors, tik problema dėl modo neunikalaus, bet Luckau ir Ignai. Sėkmės jums su projektu kuo didžiausios.

Tik ta stotis man atrodo, vapšie netekstūrina, o wang cars tai jau per daug tos raudonos ryškios spalvos. O taksai tai neblogai atrodo.

GL.

 

Na darysim kažką, manau tas gamemodas nėra toks didelis minusas, jei žaidėjam jis patinka, vadinasi gerai, o reik tikėtis kad taip ir bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3332 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...