Peršokti į turinį

Turiu klausima apie Xbox360


V1ruz0r

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4840 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei HDD ban tai ji galima lengvai nuimti, skelbiu.lt maciau nuima po 20lt, o kaikur net nemokamai. O jei pvz net neturejai HDD, o zaidimus is disku zaidei, tai man atrodo perflashini konsole i naujausia firmware - ixtremeLT+ ir nebera bano. Tiskslei nezinau ar padeda IP keitimas :D ... Dar zinau, kad galima su update'u atsibaninti HDD, isirasai i flash'a, idedi i xbox, ir turesi kaip nauja xbox'a tik be LIVE. Jei pas tave ten kazkoks kitoks banas :D tai sakyk kas ten pas tave butent yra, nes nesu jo nei karta gaves tai nezinau ar ju keli yra ir ar skiriasi, paaiskink butent ko negali daryt, tada paklausciau pazystamu, gal jie pasakytu ka daryt. Nes jei HDD ban tai cia galima sakyt, kad nieko neatsitiko, nes jis lengvai nusiima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei HDD ban tai ji galima lengvai nuimti, skelbiu.lt maciau nuima po 20lt, o kaikur net nemokamai. O jei pvz net neturejai HDD, o zaidimus is disku zaidei, tai man atrodo perflashini konsole i naujausia firmware - ixtremeLT+ ir nebera bano. Tiskslei nezinau ar padeda IP keitimas :D ... Dar zinau, kad galima su update'u atsibaninti HDD, isirasai i flash'a, idedi i xbox, ir turesi kaip nauja xbox'a tik be LIVE. Jei pas tave ten kazkoks kitoks banas :D tai sakyk kas ten pas tave butent yra, nes nesu jo nei karta gaves tai nezinau ar ju keli yra ir ar skiriasi, paaiskink butent ko negali daryt, tada paklausciau pazystamu, gal jie pasakytu ka daryt. Nes jei HDD ban tai cia galima sakyt, kad nieko neatsitiko, nes jis lengvai nusiima

Ne ne, man LIVE banas, bet dabar suzinojau, kad butinai reiks pirkt nauja X'a jei noresiu zaist online. O issamiau, tai LIVE banas, kai isvis neleidzia prie intiko prisijungt per Xbox360, negaliu per neta su draugais zaidimu zaist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sita as zinau, bet man idomu kaip butent jis gavo, ar perdaug zaide online su flash'nta konsole ir MS ji uzflagino, pt uzbanino. Nes Yra naujas fw LT+ su kuriuo bano beveik neimanoma gauti.

As jau pirkau baninta Xbox360. Bet jauciu, kad mano Xbox'as buvo uzbanintas kai Microsoft dare scan. Nu zinai, tas aceit "Ban wave". Mano Xbox flashintas su tokiu senu chipu, kad net "activate" diska reikia deti pries zaidziant kai kuriuos zaidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai butu gerai jei parduotum sita sena baninta xbox'a ir nusipirktum nebaninta ir ji nunestum nuflashinti. Nera nieko blogiau uz baninta xbox konsole... :D

Flashinimo kaina 40-60lt. Paskaityk cia http://ixtreme.lt/?gclid=CJnpu_as86YCFcOJDgodMShHBA

-- 19 Vas 2011, 00:19 --

Nezinau ar dar turi tu xbox'a savo baninta ar ne... Bet tikiuosi turi, nes galima seip ji atbaninti, dashboard'a naujesni isirasyk ir atsibanins. Tiesiog atsisiusk nete naujausia dashboard'a arba naujesni negu turi ir isimesk i USB, idek i xbox ji ir isirasys naujas dash'as ir atsibanins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4840 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...