Gungas

Nemokami Fallout 3 turinio papildymai

Recommended Posts

1227803440.jpg

Šiandien Bethesda Softworks žaidimų kūrėjai oficialiai paskelbė, kad jų fantastinis vaidmenų žaidimas Fallout 3 kitų metų sausį, vasarį ir kovą susilauks trijų nemokamų papildymų.

Pirmasis iš trijų papildymų vadinsis Operation: Anchorage. Jis leis žaidėjams atkurti milžinišką mūšį Aliaskoje tarp Amerikos ir Kinijos karinių jėgų. Nors kūrėjai nelabai konkretizavo šio papildymo turinio, tačiau prasitarė, kad tai „karinis simuliatorius“, kažkas panašaus į Matrix ir Mad Men derinį. Reikia pabrėžti, kad šio mūšio atkūrimo galimybė labai prisidės prie žaidimo siužeto plėtojimo, kadangi po mūšio iš JAV lieka tik branduolinio karo nualinta dykynė, kur ir vyksta pagrindinis Fallout 3 veiksmas.

Antrasis papildymas vadinsis The Pitt. Šio papildymo veiksmas vyks plėšikų mieste, kuris išauga iš Pitsburgo miesto griuvėsių Pensilvanijos valstijoje. Žaidėjai bus priversti kai kuriam laikui susivienyti su viena iš miesto gaujų nuožmiame konkurencijos konflikte. Deja, daugiau informacijos apie šį konfliktą Bethesda pašykštėjo.

Trečiasis papildymas – Broken Steel. Jis leis jums įstoti į draugiškos draugijos, Brotherhood of Steel, gretas, kad susektumėte išlikusius nedoros apsimetėlių organizacijos, The Enclaves, narius. Papildymas praplečia žaidimo siužetą už paskutinės kovos „Take it Back“ misijoje, po kurios žaidimas baigiasi.

Gruodį Fallout 3 PC versijos žaidėjai turėtų gauti ir nemokamą lygių kūrimo įrankį, pavadintą Garden of Eden Creation Kit arba trumpiau - G.E.C.K.

Šaltinis: Bethesda Softworks

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele