Peršokti į turinį

Klausimas dėl VAC BAN ant STEAM.


JackKie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3344 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SuperGames.Lt Lankytojai, taigi norėčiau jūsų pklausti vieno daliko, apie tuos VAC Banus.Taigi prieš kelias dienas nusipirkau iš žmogaus STEAM, bet tuo metų net nepagalvojau kad jis yra gavęs VAC Ban, net nesugalvojau jo paklausti ar nėra gavęs VAC Ban.Taigi nusipirkau ta STEAM pakviečiau per STEAM į draugus pažystamą, kad turėčiau jį ir STEAM drauguose :D Taigi tik kai jis man pasakė kad yra man VAC Ban, tada tik susiprotėjau pažiūrėti...Taigi klausimas būtų: Kas čia išvys per VAC Ban? Kaip jį galima gauti? Gal jį galima nusimti kaip nors? o gal galima nusipirkti unban?


Kiek skaičiau jį galima gauti už čytus.Bei jo neįmanoma nusimti :?


-- Nuotraukos --


17e583d80a424423659edfc33ce83d6a258.png


 


bcbcaf064a7f3ae15cc3ae383b134bcb968.png


 


-- Imgur --


http://imgur.com/LoziXS6,rT89tk6


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Todėl niekada neverta pirkt acc, jei perki imk gift arba blogiausiu atveju cd-key.

gg wp klausyk ce tau vistek nereiks to acc tai man i PM prisijungimus.

 

Pričiom blogiausiu atveju cd-key kodėl čia blogiausias atvejis? :DD

 

VAC Ban nebenusiimsi, žinau yra žmogus kuris turėjo vac ban ir jis po kokių ~5-6metų(jei neklystu) parašė supportui ir jam nuieme, bet abejoju ar tu tiek su šiuo accountu prabūsi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pričiom blogiausiu atveju cd-key kodėl čia blogiausias atvejis? :DD

 

VAC Ban nebenusiimsi, žinau yra žmogus kuris turėjo vac ban ir jis po kokių ~5-6metų(jei neklystu) parašė supportui ir jam nuieme, bet abejoju ar tu tiek su šiuo accountu prabūsi :D

5-6 metų tikrai ne :D Gerai nors tiek kad žaidimus eina žasti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3344 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...