Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien iš neturėjimo ką veikti dar vieną mapp darbą sumapinau, tai pagrindinė FC gatvė.  Nieko čia įspūdingo nepadariau, bet vis gražiau atrodo nei originali. Kaip praeitą mapp darbą taip ir šita mapp darbą pasidalinsiu su jumis, gal kam jis pravers :)

 

Na ir foto: 

 

0729de595a7e8637bd6a912bd3584dce822.png

 

986cc6c854d17daaca80ae05e7131fee332.png

 

02a10096dbf11d00dd26f2b62f239776664.png

 

1387419cd61d0d62a76d799df734cbed601.png

 

Atsisiuntimo nuoroda: FC pagrindinė gatvė by Kaspis.zip -  1 KB

 

Sveikas, nežinau ko labiau nori ar kritiko,ar vertinimų, bet pasistengsiu atilti šiuos abu veiksmus. Kadangi, mes randames FortC, žinome, kad čia yra tesiog paprastas kaimelis. Tolimesneje tavo veikloje patarčiau taikyt kiek kitokia tekstūra (skilęs asfaltas pagal mane tūretų tikt) o šiaip šaunuolis tikrai spaudžiu žalia, norėčiau tavo darbus ir toliau matyt.

"I quit school because they have nothing left to teach me." -Albert Einstein...


Sveikas, nežinau ko labiau nori ar kritiko,ar vertinimų, bet pasistengsiu atilti šiuos abu veiksmus. Kadangi, mes randames FortC, žinome, kad čia yra tesiog paprastas kaimelis. Tolimesneje tavo veikloje patarčiau taikyt kiek kitokia tekstūra (skilęs asfaltas pagal mane tūretų tikt) o šiaip šaunuolis tikrai spaudžiu žalia, norėčiau tavo darbus ir toliau matyt.

Na bet šita tekstūra kur panaudojau kaip ir atitinka miestelį, nes pažiūrėjus atidžiau tekstūra neatrodo kad tos plytelės būtų naujos ir šeip tą miestelį reiktų visą atnaujinti, nes pažiūrėjus realiai tai naujina miestelius :)

Na bet šita tekstūra kur panaudojau kaip ir atitinka miestelį, nes pažiūrėjus atidžiau tekstūra neatrodo kad tos plytelės būtų naujos ir šeip tą miestelį reiktų visą atnaujinti, nes pažiūrėjus realiai tai naujina miestelius :)

Kaip ir sakiau visų nuomonės skirtingos, dabar tu šneki apie kaimelio modernizavimą kaip suprantu, bet aš vistiek jį daryčiau biški senoviškiau. 

"I quit school because they have nothing left to teach me." -Albert Einstein...


Viskas gražu, bet turiu vieną pastebėjima, visa gatvė sutexturinta, o tai neša didelį lagą. Jeigu dar šalia tos gatvės bus koks darbas ar pastatas nuo nulio, tai lagins žiauriai. Panašiai buvo ir Reno www.fortcarson.lt

Na dėl šito tai nežinau :)

 

 

Gal ir nieko, bet kaško trūksta sėkmės kituose darbuose ;):)

Jo pritariu, bet kaip ir buvau kažkuriam komentare sakęs, kad nesugalvojau kažką įdėti :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...