Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4122 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Helloy my friends, šį kartą parduodu labai solidžią paskyrą kurioje yra išties įspūdingų žaidimų: DAYZ,CSGO,bioshock,PAYDAY2,GTA 4 AND LIBERTY CITY, garry'mod, saint rows: the third ir kitų kurie nėra įžymus bent jau tarp lietuvių. Paskyra yra tvarkinga, jokių vac banų, alertų, turėjus tik vieną savininką tad nereikės jaudintis dėl accounto :). Taipogi yra atrakintas walletas, bei inventoriuje yra šiek tiek kortelių, įvairių žaidimų itemų kurie turi maždaug 5 dolcų vertę. Kaina nėra didelė, kadangi kaip ir visus praeitus accountus pardaviau maža kaina taip ir šį parduodu išties pigiai, už šį vartotoją norėčiau gauti bent 19 10 eurų visgi žaidimų vertė yra didelė. Tad kaina priimtina, griebk šį vartotoją!! skype: win7-ultimate

 

PHOTO:


f8731c6b16d3a9226d00eb006fff4b8c506.png


6c708c27696441d2efa71a7aa6c68968111.png

Redaguota , nario Lukas
  • Teigiamai 1
(redaguota)

Na 15 EURU išties per daug tokiam steam'ui. Čiut ne 50LT. Bet aiškū , anglam pasiūlytum , pajimtu ir už daugiau tikrai. 

Bet ne Lietuviai.

Hmmm įdomus tavo požiūris, bet kartu ir klaidinantis visgi žaidimai labai daug kainuoja ypač dayz,bioshock kurių retas iš lietuvių turi, kadangi kaina gan didelė virš 20 eurų tai tikrai. Paistalai ir liks paistalais, nori pasakyk šis vartotojas nevertas 15eurų? Jis vertas dar 2x daugiau, kadangi žaidimų yra išties daug, o jų bendra kaina manau tave nustebintu, bet esmė tą, kad šis vartotojas daug daugiau vertas, bet aš jį parduodu pigiai, tad jeigu nenusimanai apie kainas išvis prašau nerašinėti į mano temas, arba jei nori čia pasiginčyti ar nori, kad tau įrodyčiau tai tiesiog parašyk į skype. Ir čia dar vienas pastebėjimas, apie kainas gan gerai nusimanai matau, bet lietuvių rašyba šlubuoja, aš nesu eikšteinas lietuvių kalboje, bet jau pas tave ir žioplos klaidos :D.

Redaguota , nario Lukas

O galima paklausti? Iš kur tu juos gauni, kad po taip pigiai parduodi?

Žaidimai gaunami legaliai pagal visus standartus, jeigu klausymas kyla iš kur? Hmmm, čia jau pardavėjo sfera kurios niekam negalima atskleisti, bet accountai yra gaunami pilnai sutvarkyti, be defektų, alertų su standarto garantija tad pardavinėju kokibiškus vartotojus, kuriems suteikiu net garantiją !! Geras pardavėjas savo paslapčių neišduos.

Žaidimai gaunami legaliai pagal visus standartus, jeigu klausymas kyla iš kur? Hmmm, čia jau pardavėjo sfera kurios niekam negalima atskleisti, bet accountai yra gaunami pilnai sutvarkyti, be defektų, alertų su standarto garantija tad pardavinėju kokibiškus vartotojus, kuriems suteikiu net garantiją !! Geras pardavėjas savo paslapčių neišduos.

Tai kiek matau wallet pildytas. Belekada jį gali atsigrąžinti kas pildė wallet'ą. 

Žaidimai gaunami legaliai pagal visus standartus, jeigu klausymas kyla iš kur? Hmmm, čia jau pardavėjo sfera kurios niekam negalima atskleisti, bet accountai yra gaunami pilnai sutvarkyti, be defektų, alertų su standarto garantija tad pardavinėju kokibiškus vartotojus, kuriems suteikiu net garantiją !! Geras pardavėjas savo paslapčių neišduos.

Vogi account'us, ane?

Tai kiek matau wallet pildytas. Belekada jį gali atsigrąžinti kas pildė wallet'ą. 

 

Vogi account'us, ane?

Taip žinok vogiu, neturiu ką veikti tik vogti :DD. Biški jums pavydas kyla, kad aš tų paskyrų turiu ir pardavinėju tai ir rašot neigiamus komentarus.. Paklauskite nors vieno žmogaus kuriam pardaviau ar atsigrąžino accountą ar alertą uždėjo. Parduodu net su garantiją, kad jums būtu ramiau, tad mažiau nusišnekėkite. 

  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4122 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...