Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos su array


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

taigi tobulinu biškį savo sistema :D problema yra tokia kad nežinau kaip padaryt pvz jeigu į login ar pass laukeli parašo *Myliu SuperGames.lt*,*Myliu SuperGames.lt*,dalbajobas ir pns nu panašius žodžius išmestų dusk *Myliu SuperGames.lt* ir viskas :D nes man labai draugai flodina :D

 

mano mėginimas

    if(!in_array($login),array('domas','*Myliu SuperGames.lt*','*Myliu SuperGames.lt*','*Myliu SuperGames.lt*','dalbajobas','*Myliu SuperGames.lt*','debilas','dusknx','dusk','lohas','*Myliu SuperGames.lt*','asilas','*Myliu SuperGames.lt*',); ) {
    echo'dusk *Myliu SuperGames.lt*';
} else{

 

 

tik reik padaryt jeigu $login ar $pass laukeliuose yra Įrašyti šitokie žožiai mestų dusk *Myliu SuperGames.lt* :D o jei nėra tokių žodžių tesia koda po else :)

Redaguota , nario *DeMo*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

	$array = array('domas','*Myliu SuperGames.lt*','*Myliu SuperGames.lt*','*Myliu SuperGames.lt*','dalbajobas','*Myliu SuperGames.lt*','debilas','dusknx','dusk','lohas','*Myliu SuperGames.lt*','asilas','*Myliu SuperGames.lt*',);
	if(in_array($login or $pass , $array)) {
	echo'dusk *Myliu SuperGames.lt*';
} else{

Galima daryt $login or $pass ? man dabar meta visada dusk *Myliu SuperGames.lt* nevykdo po else kodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...