Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmogaus kuris sukoduotų html dizainą.


Vabalukas69

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5eu už kokybišką kodą? rly? Omg...

Aš už 5EU net kompo neįjungčiau, o čia tu nori HTML5/CSS3 sukodavimo.

 

 

Matai čia kaip kas nori, tas taip sprendžia finansinius reikalus.

Jeigu tu pats nekoduosi už tuos 5 Eur. tai nereiškia, kad kitas neapsijims, pvž. dabar jau vienas žmogus yra prašęs "Su žmogumi susitariau, sukoduosiu."... 

Asmeniškai, jeigu aš pats kirščiau tą HTML5 ir CSS3 kalbą, galėčiau ir nemokamai sukoduoti, nes visas tas užimtas laikas su dizainu būtų man tik į naudą brangiau už pinigus, t.y. įgaučiau naujų žinių, aišku nesprendžiu apie kitus pagal save, bet anyway jeigu tu pats nesiruoši koduoti to dizaino, o rūpi tau tik prisikabyti dėl kainos, tai nieko gero iš tavo pusės nematau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai čia kaip kas nori, tas taip sprendžia finansinius reikalus.

Jeigu tu pats nekoduosi už tuos 5 Eur. tai nereiškia, kad kitas neapsijims, pvž. dabar jau vienas žmogus yra prašęs "Su žmogumi susitariau, sukoduosiu."... 

Asmeniškai, jeigu aš pats kirščiau tą HTML5 ir CSS3 kalbą, galėčiau ir nemokamai sukoduoti, nes visas tas užimtas laikas su dizainu būtų man tik į naudą brangiau už pinigus, t.y. įgaučiau naujų žinių, aišku nesprendžiu apie kitus pagal save, bet anyway jeigu tu pats nesiruoši koduoti to dizaino, o rūpi tau tik prisikabyti dėl kainos, tai nieko gero iš tavo pusės nematau :)

Aš savo kainą žinau žmogau :) Tu pirma pasiek tiek kiek aš, o tada galėsi mane kritikuoti, o iki tol sorry boy but you can't do it :|

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš savo kainą žinau žmogau :) Tu pirma pasiek tiek kiek aš, o tada galėsi mane kritikuoti, o iki tol sorry boy but you can't do it :|

 

 

Tai tu ir žinok tą "savo kainą", bet atsimink kad ji mažiausiai čia kam rūpi... Čia dabar jautiesi kažkoks pakylėtas, kad moki daugiau už mane? - Nieko nesakau, tu gal ir teisus šiuo pasakymu, bet žinotai kiek aš į visą šitą dalyką įdedu laiko ir pastangų, tai manau patylėtum, aš bent stengiuosi tobulėju, o ne atėjas į temas prisikabinėju prie žmonių, kad už 5 eurus net kompo nejungiu, tai tu ir nejunk tavęs niekas neprašo, taip pats kaip ir kad čia komentuotai savo bereikšmius komentarus. Ir nesijausk čia kažkas daugiau už kitus, nes pats buvai tas pradinukas kuris pradėjai nuo nulio, bet tylėjai, nes byjojai savo kritiką išreiks. Aš kiek noriu ją ir reiškiu, nes man tai atrodo kažkam naudinga, o tu manau nekelk savęs į dievo vietą, nes esi tik paprastas forumo narys, kuris savo nesamunėm renka postus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu ir žinok tą "savo kainą", bet atsimink kad ji mažiausiai čia kam rūpi... Čia dabar jautiesi kažkoks pakylėtas, kad moki daugiau už mane? - Nieko nesakau, tu gal ir teisus šiuo pasakymu, bet žinotai kiek aš į visą šitą dalyką įdedu laiko ir pastangų, tai manau patylėtum, aš bent stengiuosi tobulėju, o ne atėjas į temas prisikabinėju prie žmonių, kad už 5 eurus net kompo nejungiu, tai tu ir nejunk tavęs niekas neprašo, taip pats kaip ir kad čia komentuotai savo bereikšmius komentarus. Ir nesijausk čia kažkas daugiau už kitus, nes pats buvai tas pradinukas kuris pradėjai nuo nulio, bet tylėjai, nes byjojai savo kritiką išreiks. Aš kiek noriu ją ir reiškiu, nes man tai atrodo kažkam naudinga, o tu manau nekelk savęs į dievo vietą, nes esi tik paprastas forumo narys, kuris savo nesamunėm renka postus. :)

Kas iš tų postų man šitame forume? :DD Vapše nesuprantu, kas tie postai čia reiškia? Tas pats ir reputacija ta... NIEKO nereiškia. :)

Hah. Noriu ir prisikabinėju, tau tai kas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas iš tų postų man šitame forume? :DD Vapše nesuprantu, kas tie postai čia reiškia? Tas pats ir reputacija ta... NIEKO nereiškia. :)

Hah. Noriu ir prisikabinėju, tau tai kas? 

 

Iš dalies jau ir nusibodo čia ginčytis su tavim, nes čia kaip su pliku pešiotis...

Tegunie tu teisus dėl tų post'ų ir reputacijos, nors ir čia galima daug ką papasakoti, bet nėra man laiko ir anyway kažin ar tu suprasi. O dėl prisikabinėjimo, man tai nieko nedaro, jeigu tu ne prie manęs kabiniesi, bet kaip ir sakiau nebyjau išreikšti nuomonės apie tokius kaip tu, tai nori ir toliau čia beprasmiškai komentuok tas savo nesamunęs, nes ne aš atrodau kaip durnelis, o tu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...