edwyx

Italijos mafija šaudo ir "mobiliaisiais telefonais"

Recommended Posts

Italijos policija, vykdydama kovos su mafija operaciją Neapolio priemiestyje, iš sulaikytųjų paėmė mobiliuosius telefonus imituojančius šaunamuosius ginklus, pranešė „Daily Telegraph“.

Policijos atstovų teigimu, tai pirmasis atvejis Italijoje, kai konfiskuojamas toks ginklas. Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad į mobiliuosius telefonus panašūs šaunamieji ginklai kontrabanda buvo įvežti į D. Britaniją.

Telefono korpusą su netikru LCD ekranu imituojantis ginklas šaudo 5,62 mm (22 kalibro) šoviniais. Dėtuvėje iš viso telpa 4 šoviniai. Ginklas užtaisomas pastūmus telefono klaviatūros dalį. Iššaunama paspaudus telefono mygtuką, šaudoma per anteną imituojantį ginklo vamzdį.

gun.jpg

Pasak Italijos teisėsaugos tarnybų atstovų, šiuo metu vykdoma balistinė ginklo ekspertizė – norima išsiaiškinti, ar jis nebuvo naudojamas darant nusikaltimus.

Neapolio priemiestyje policijos surengta operacija buvo nukreipta prieš vieną kamoros – Kampanijos regione veikiančios mafijos atmainos – šeimų.

gun3.jpg

gun4.jpg

Aut. teisės: balsas.lt

technologijos.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Todel nes niekas tokiais laikais nesugalvodavo tai padaryti ir beto niekur nenueitum gautum nesiotis visus laidus :lol:

Kaip per zebra belaidzio neto raklama, tiek kabelio nusipirko ir lekia su mocais, tai butu ir su laidiniu tel panasiai :D:D:D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele